Adam Levin bude trojnásobný otec

Spevák Adam Levine zo skupiny Maroon 5 je jednoznačne jeden z najznámejších umelcov na svete. Spolu so svojou manželkou, modelkou z Victoria´s Secret, čakajú ďalšie bábätko. Potvrdil to magazín People. Pričom minulý rok to sama načrtla v rozhovore pre Entertainment Tonight aj modelka. 

Spevák Adam Levine bude trojnásobný otec

Rozrastú sa o ďalšieho člena! 43-ročný frontman sa so svojou milovanou, o 9 rokov mladšou polovičkou Behati Prinsloo, zosobášil v roku 2014 a dnes čakajú už tretie bábätko. Bude to malá sestrička alebo braček pre už 4-ročnú Gio Grace a 5-ročnú Dusty Rose. Nuž, Adam by asi do rodiny konečne prijal aj chlapca.

Adam Levine
zdroj: Instagram/adam.levine444

V pondelok si zamilovaná dvojica vyšla na obed do Santa Barbary, kde budúca trojnásobná mamička predviedla svetu svoje vypuklé bruško. To jej vykúkalo spoza hodvábnych kvetinových šiat, čo si paparazzi nemohli nechať ujsť a ihneď modelku vyfotili.

Ešte v novembri v jednom z rozhovorov pre Entertainment Tonight modelka hovorila o tom, že by sa ich rodinka chcela rozšíriť.

Behati Prinsloo
zdroj: Instagram/behati.files

Behati prezradila, že keď sa im narodilo prvé dieťatko, vedela, že chce aj druhé. Za dva roky porodila dve deti. Okrem nich by ale chcela ešte ďalšie tri. Dokopy teda päť potomkov. S týmto plánom vraj ale súhlasí aj Adam, s ktorým sa zhodli, že chcú veľkú rodinu.

Aha, na čo sa nechal nahovoriť

Adam Levine je známy tým, že sa dá nahovoriť doslova na všetko. A o tom svedčí aj rodinná fotografia z minulého roka. Mamina sa zladila s jednou s dcér a otecko, prekvapivo, spravil to isté. Neboj sa, fotku ti sem priložíme a určite sa nad ňou rozosmeješ a rozjasní ti tento deň.

Adam Levine
zdroj: Instagram/adamlevine

Baby boom teda pokračuje. A okrem najkrajšej ženy sveta – Adriany Limy – o niekoľko mesiacov porodí aj manželka svetoznámeho speváka. Vo svetovom šoubiznise je to teraz celkom rušné, čo povieš?

Zdroj: People, Entertainment Tonight

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News