Kundosaki

Známa česká influencerka sa nezdá. Ako ukazuje video na TikToku, v klube mala vyfackať dvoch známych raperov. O ich identite informoval aj český portál Extra.cz.

Len minulý mesiac odhalila svoj škandál misska z Love Islandu, ktorá vtedy ocikala nevinného bezdomovca. Teraz si mala nad nevinnými mužmi zgustnúť ďalšia známa influencerka. Tá si podala rovno dvoch raperov.

Je dosť možné, že meno Kateřina Klinderová ti nič nehovorí. Avšak jej prezývku Kundosaki by si už z Instagramu či mediálneho prostredia poznať mohla.

Túto Češku totižto na Instagrame sleduje už vyše 150-tisíc fanúšikov. Influencerka sa tento rok objavila v najdrsnejšej reality šou Survivor a jej meno je spájané aj s organizáciou Oktagon. Práve v uvedenej MMA organizácií, kde sa objavujú viacerí známi bojovníci, moderuje.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kateřina Klinderová (@kundosaki_)

Známa influencerka v klube fackami nešetrila

Kundosaki mala teraz podľa videa na TikToku vyfackať dvoch známych mužov. Stalo sa tak v klube a ich mená odhalil portál Extra.cz. Ten tvrdí, že by sa malo jednať o Maniaka a Vladimíra 518 zo skupiny PSH.

@milionovey

KUNDOSAKI U KLUBU NAPADLA MANIAKA 🤯 #cz #milionovey #maniak47 #kundosaki #fake #vladimir518

♬ původní zvuk – ⚡️milionovey⚡️

Pod videom sa však objavil aj hastag fake, čiže falošné. V komentároch si to myslia aj viacerí fanúšikovia, ktorí tvrdia, že je to celé iba nahraté a k žiadnej skutočnej bitke nedošlo. „Pekne nahrané a je mi to ľúto tých, čo tomu veria,“ znel len jeden z nich.

Iní však zase veria, že je to naozaj pravda a Kundosaki raperov podľa nich vôbec nešetrila. „Dobre to tam poskladala,“ napísal ďalší fanúšik.

Tak čo myslíš ty? Je toto video naozaj skutočné alebo ide o fake?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News