Česká influencerka sa po desať mesačnej prestávke od vlogovania rozhodla natočiť video. Otvorene hovorí o svojich popáleninách, ktoré vznikli pri návšteve istanbulskej reštaurácie Nusrat-Et. 

Z jej sna sa nakoniec stala nočná mora. Aj tak by sa dala popísať návšteva vytúženej destinácie Týnuš Třešničkovej. Pred necelým rokom sa totiž so svojim priateľov rozhodli ísť na dovolenku do Istanbulu. Jeden večer navštívili známu reštauráciu Nusrat-Et, v ktorej sa o pár chvíľ odohral neočakávaný incident.

Nič netušiaci pár si vychutnával krásne chvíle v blízkosti baru, ku ktorému zrazu prišiel barman s neidentifikovateľnou horľavou kvapalinou. Jeho zámerom bolo naliať túto kvapalinu do vymedzeného priestoru na bare, ktorá by vzbĺkla a vytvoria tak zaujímavý efekt. Týnuš sa vyjadrila, že nešlo o ohňovú šou, ako sa v niektorých médiách hovorilo.

Po neopatrnej manipulácii s horľavou kvapalinou vznikol požiar, pri ktorom Týnuš Třešničková utrpela popáleniny na 35 % tela, jej  priateľ na 15 %. Vo videu vyvracia informáciu o tom, že jej pri incidente pomáhal personál reštaurácie. Podľa Třešničkovej nebol v okolí nikto, kto by bol pripravený uhasiť potenciálny požiar. Jediný, kto podľa nej neváhal a rozhodol sa konať, bol jej priateľ.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.