Karlos Vémola a Lela Ceterová

Počas víkendu sa konal výnimočný galavečer Oktagon 45 na pražskom ostrove Štvanice, kde sa Karlos Vémola stretol s Argentíncom Lucasom Alsinom. Manžel Lely Ceterovej vyhral, no fanúšikovia ho vypískali, z čoho nájdeš záznam na YouTube a na tlačovke sa k tomu musel vyjadriť aj samotný Karlos. Okrem toho sme sa dočkali ďalších prekvapení. 

Promotér Oktagonu Ondřej Novotný sa rozlúčil s touto organizáciou na Štvanici a prišla aj žiadosť o ruku, čo na svojom Instagrame zverejnil oficiálny profil Oktagonu.

Vémola vyhral, no vypískali ho

Bola to Karlosova výhra po poslednej zdrvujúcej prehre s Patrikom Kinclom. Nedokázal sa z nej ale veľmi tešiť, keďže ho vypískali fanúšikovia. Zápas totiž skončil až v treťom kole na body.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

„Chápem vás. Ale keby som ho ukončil v prvom kole, ľudia by hovorili, že bol slabý,“ povedal Vémola na tlačovke po zápase.

Na súboj svojho manžela z tribúny sledovala aj Lela, ktorá prvýkrát na verejnosti predviedla svoj nový zadok po plastike.

Romantická žiadosť o ruku

Vrcholom sobotného večera bola aj žiadosť o ruku. Hoci sa Losene Keita hneď na začiatku zápasu zranil, aj napriek tomu so zlomeným palcom na nohe pokľakol pred svojou partnerkou a požiadal ju o ruku. Toto romantické gesto bolo jedným z najdojemnejších chvíľ večera, čo na svojom oficiálnom Instagrame zverejnil Oktagon.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Emotívna rozlúčka

Galavečer bol rozdelený na dva dni. Na Štvanici sa totiž konal Oktagon historicky naposledy. Jeho spolumajiteľ a hlavný promotér Ondřej Novotný sa preto rozhodol s týmto miestom rozlúčiť srdcervúcim prejavom.

Zdroj: YouTube/Willy Cao, YouTube/OKTAGON MMA, Instagram/oktagonmma

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News