Lela Vémola

Lela Vémola si deň po svojich narodeninách zbalila kufre a odišla do Bratislavy a následne do Turecka. V Česku nechala deti a jej manžela Karlosa, ktorý jej ešte pred odchodom stihol vystrojiť veľkolepú oslavu. Jeho polovička sa vybrala do exotiky na ďalšiu plastickú operáciu a s výsledkom sa pochválila na svojom Instagrame.

Nie je tajomstvom, že manželka českého MMA zápasníka už podstúpila toľko zákrokov, že už ich ani nevie spočítať a na vylepšovaní bola závislá. Začala s nimi už ako 18-ročná, no iba pred pár týždňami sa jej zapáčila prirodzenosť a elegancia, tak sa rozhodla ísť touto cestou, ktorá sa vraj páči aj Karlosovi.

Dala zbohom hlbokým výstrihom a nechala si zmenšiť aj pery. Pred rokom si dala napraviť pokazenú plastiku nosa v ďalekom Iráne. Tento rok sa ešte na svojom tele chystala napraviť poslednú pokazenú vec. Doposiaľ však nechcela prezradiť, čo sa ešte chirurgom na jej tele podarilo pokaziť. Zdá sa teda, že to konečne odhalila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Lela Vémola na poslednej plastike?

Deň po veľkolepej narodeninovej oslave sa Lela Vémola zbalila a odišla od Karlosa a ich dvoch detí. Najprv sa zastavila v Bratislave, kde oslávila narodeniny aj s kamarátkami a potom odletela do Turecka, kde si údajne poslednýkrát ľahla pod nôž plastického chirurga. Operácia trvala veľmi dlhý čas.

Ako dopadla operácia?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News