Lela Ceterová s rodinou
Instagram/lela_ceterova_official, Instagram/karlos_terminator_vemola

Karlos Vémola a jeho manželka Lela sú aj napriek všetkým škandálom stále spolu a vyzerajú celkom šťastne. Majú dve deti a u nich doma nechýba ani malá zoo. Pri tom ale nekončia. Blondínka sa najnovšie na Instagrame pochválila, že sa ich rodina opäť rozrástla!

Aj napriek škandálom sú spolu šťastní

Minulý mesiac otriasla šoubiznisom ďalšia kauza okolo tejto česko-slovenskej rodiny. Karlos sa vtedy pripravoval na zápas v Thajsku, kde ho však natočili ako kráča za cudzou prsnatou blondínkou. Lela to však nebola a ako krátko na to vyšlo na povrch, bojovník vtedy nasledoval istú Laru z Brna. Prípadnú neveru však Terminátor poprel.

Dvojica však zvládla aj túto krízu podobne ako aj tú predchádzajúcu. Predtým mal Vémola Lelu podvádzať s mladou herečkou z filmov pre dospelých, ktorá sa už odvtedy stihla aj zasnúbiť s kolegom z brandže. Táto aféra už teda utíchla a Vémolovci sa momentálne okrem pozemku, ktorý Karlos nedávno kúpil, tešia aj z ďalšieho prírastku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Túto rodinku plnú kontroverzných momentov tvoria aj dve detičky – syn Rocky a staršia dcérka Lili. Aj keď len nedávno Lela prekvapila bolestivým priznaním, že ich malo byť o jedného viac. Slovenka totiž čakala dvojičky, ale o jedno bábätko prišla. Napriek tomu, že je oddanou a milujúcou mamičkou, na ďalšie dieťa sa zatiaľ necíti. Okrem detí im robí radosť aj celý Vémoland zvierat.

Karlos Vémola a Lela sa tešia z nového prírastku

Lela na svojom Instagrame zdieľala fotku s novým členom ich rodiny. „Nečakané prekvapenie pre Lilinku a maminku od Karlosa. Náš nový psík Pomeranian,“ napísala pod príspevok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

MMA bojovník kúpil do rodiny roztomilú fenku. Nový prírastok však ešte nemá meno, pretože mamička sa nevie rozhodnúť, ktoré by sa najviac hodilo. V komentároch pod príspevkom môžeš nejaké navrhnúť. Lela totižto žiada o pomoc. „Aké meno by ste vybrali vy?,“ spýtala sa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News