Instagram/janahrmi

Inšpiruje nie len svojím životným štýlom a šikovnými rukami pri líčení, ale aj svojimi radami. Mladá influencerka Jana Hrmová je známa tým, že na svojom Instagrame nemá problém vyjadriť názor na rôzne témy, no ani s fotkami, na ktoré by iné nemali odvahu. Fanúšičky sa jej preto rady pýtajú nie len na farbu rúžu či tipy, vďaka ktorým viditeľne schudla, ale aj na viac osobné otázky.

Jana je krásna žena, no po jej boku sa už dlho neobjavila žiadna vážna známosť. Ťažkú hlavu si z toho zaneprázdnená beauty blogerka ale nerobí. Veď prečo by aj mala, ten pravý sa v živote každej ženy raz objaví. A žena ako ona rozhodne problém mať nebude.

Nie len, že je šikovná vo svojej práci, ale perfektne sa stará aj o svoj vzhľad. Aj keď mala vždy skvelú postavu, v poslednom období sa jej podarilo na nej zamakať ešte viac.

Nedávno sa so svojimi fanúšikmi podelila o svojich 10 tipov, ktoré jej pomohli zhodiť 8 kíl. Žiadne tajné čary v tom neboli, iba disciplína, zdravá strava a dostatok pohybu. Zmeny po tejto snahe sú viditeľné a Jana dokonca pridala na porovnanie 2 fotografie, na ktorých má na sebe iba plavky. Jedna z nich bola z minulého roka a druhá je aktuálna, čiže skvele vystihujú jej premenu. Tieto fotky si môžeš pozrieť >>> TU <<<

Ak si však myslíš, že je so svojím výzorom spokojná, mýliš sa, Aj ju trápia určité veci, ktoré by najradšej odstránila. K nim patrí tetovanie, ktoré má dlhé roky na ruke, no po čase zistila, že sa to k nej vôbec nehodí. Ďalšie obrázky na jej koži tak určite nepribudnú.

zdroj: Instagram/janahrmi

V posledných otázkach na Instagrame prezradila aj to, čím sa kedysi chcela živiť

zdroj: Instagram/janahrmi

Pre svoje fanúšičky má aj vzťahové rady

zdroj: Instagram/janahrmi

Zdroj: Instagram/janahrmi

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News