Známy pár Adam Levine a Behati Prinsloo

Zdá sa, že po nedávnom škandále si svoje súkromie strážia ešte prísnejšie. Známy pár, ktorý tvorí spevák Adam Levine a jeho manželka, modelka Behati Prinsloo, má dôvod na radosť. Stali sa trojnásobnými rodičmi! Informáciu o tom, že bábätko je na svete, priniesol od tajného zdroja magazín People.

34-ročná Behati a 43-ročný Adam, známy zo skupiny Maroon 5, sú manželmi od roku 2014. Dvojica, ktorá aj s dvoma dcérkami donedávna pôsobila ako idylická rodinka, si prešla vážnou krízou. A to len pár týždňov po tom, ako potvrdili, že je na ceste dieťatko číslo 3. Manželia nikdy netajili, že chcú veľkú rodinu, ktorú by mohlo tvoriť až 5 detí.

Adam Levine a Behati Prinsloo
zdroj: Instagram/adam.levine444

Známy pár sa teší z bábätka

Práve v spojení s tretím dieťatkom sa odhalila aj nevera obľúbeného speváka. Adam mal totiž udržiavať približne rok milenecký pomer s mladou influencerkou menom Sumner Stroh. Tá sa priznala k tomu, že s ním mala románik, ktorý bol už ale v tom čase ukončený. S pravdou von vyšla po tom, čo ju šokovala správa, ktorú jedného dňa od speváka dostala. Levine chcel totiž po nej pomenovať svoje tretie dieťa.

Tento nápad mu po prevalení nevery zrejme neprešiel, i keď nie je známe, aké meno bábätko naozaj dostalo. Podľa informácií je už ale na svete. K dievčatkám Dusty Rose a Gio Grace mal pribudnúť súrodenec, no žiadne ďalšie informácie sa von nedostali.

Adam Levine s rodinou
zdroj: Instagram/adamlevine

Zdroj: people.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News