Unsplash/Patrick Buck

Našu pleť denne ovplyvňuje veľké množstvo faktorov, ktoré jej škodia. Tie v kombinácii s rýchlym tempom života spôsobujú starnutie pokožky. Nezáleží na tom či máš 17, 25 alebo 35 rokov. Preto je dôležité starať sa o seba aj v mladšom veku. 

Už odmalička každá žena túži byť krásna a atraktívna pre svoje okolie. Vďaka správnej starostlivosti sa môžeš tešiť zo žiarivej a zdravo vyzerajúcej pleti, no dokonca môžeš ňou oddialiť aj prvé známky starnutia.

Špeciálny rad kozmetiky NovAge Skinergise od Oriflame je určený ženám od 20 rokov a pomocou unikátnej kombinácie biotechnológií je dokázané, že pleť povzbudí a ochráni. Ihneď a dlhodobo. Preto je NovAge Skinergise ideálny a cenovo dostupný základ tvojej každodennej starostlivosti.

Ako by mala vyzerať ideálna starostlivosť o pleť?

1. Čistenie ako nevyhnutný základ

Dôležitý krok, ktorý je potrebný nielen večer, ale i ráno a nikdy ho netreba zanedbávať. Čistením pleť zbavíš zvyškov make-upu, ale aj ďalších nečistôt ako je pot, maz alebo prach a dokonale ju pripravíš na vstrebávanie ďalších pleťových produktov.

zdroj: Unsplash/taylor hernandez & Oriflame

2. Maska – doplnková starostlivosť o pleť

Okrem domácich masiek môžeš siahnuť po „profesionálnejších“ kúskoch, ktoré nájdeš v obchodoch už od pár eur. Keďže každá z nás je iná, podľa tvojho typu pleti si vyber tu ideálnu pre teba. Ideálne je masku zaradiť do svojej rutiny 2 až 3-krát za týždeň.

3. Starostlivosť o očné okolie

Nie, už ti nestačí 1 pleťový krém na celú tvár. V tejto oblasti sa vrásky tvoria rýchlejšie. Očné partie sú omnoho jemnejšie a citlivejšie ako zvyšok, preto si tiež vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Tieto krémy majú „ľahšiu“ textúru, väčšinou sú neparfumované a sú navrhnuté špeciálne na túto oblasť. Dokážu zabrániť vzniku vrások a krásne rozžiaria náš vzhľad.

Práve toto môžeš očakávať od očného krému z rady NovAge Skinergise, ktorý nie len zjemní vrásky a rozžiarí očné okolie, ale bojuje aj s tmavými opuchmi. Je klinicky dokázané, že poskytuje tejto jemnej časti až 24-hodinovú hydratáciu.

zdroj: Unsplash/Amanda Dalbjörn

4. Sérum pre posilnenie účinku

Séra majú vo väčšine prípadov jemné a tekuté zloženie. Posilňujú účinky denných a nočných produktov, pretože dokážu preniknúť dostatočne hlboko, rýchlo a efektívne do pokožky. Preto je dôležité naniesť sérum skôr ako krém, aby tvoja starostlivosť bola naozaj účinná.

5. Hydratácia, ochrana a vypnutie

Záverečný krok, ktorý ti dodá všetky potrebné aktívne látky dôležité pre pleť. Denný krém ti zaručí ochranu a hydratáciu počas celého dňa. Nočný krém tvoju pleť po celom dni zregeneruje, vyhladí a zároveň zabráni prvým vráskam počas spánku.

Vylepšený denný krém NovAge Skinergise bojuje proti príznakom starnutia tým, že dodáva pleti potrebnú hydratáciu, spomaľuje tvorbu jemných vrások, a čo je bonusom, chráni pred UVA a UVB žiarením, nečistotami, a obsahuje antioxidačnú technológiu.

NovAge Skinergise nočný krém zase poskytuje pokožke výživu počas celej noci, a je klinicky dokázané, že zlepšuje jej textúru, zjemňuje nedostatky a pomáha posilňovať kožnú bariéru.

zdroj: Oriflame & Unsplash/Coline Haslé

Produkty NovAge Skinergise od Oriflame ti zaručia, že tvoja pleť bude až 25x žiarivejšia a o 89 % viac hydratovaná. Rad ponúka komplexnú každodennú starostlivosť o pleť (denný krém, nočný krém, sérum, očný
krém a čistiaci gél).

Všetky produkty obsahujú taurínový komplex, ktorý pomáha zásobovať bunky energiou a revitalizuje ich. Okrem toho pleť hydratuje, pomáha jej udržiavať vitalitu a redukuje jemné linky a znaky únavy. Ďalším bojovníkom je výťažok z rastlinných kmeňových buniek açai s významnými antioxidačnými vlastnosťami, ktorý pleť chráni pred voľnými radikálmi, podporuje hydratáciu a dopĺňa energetizujúci účinok taurínu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty