instagram.com/allanaramaa & instagram.com/smlx0

Leto sa začalo a my si užívame jeho slnečné lúče. V nedávnom článku sme písali o tom, že leto je ideálny čas, kedy by si mala staviť na no makeup look, s ktorým budeš vyzerať sviežo a prirodzene podčiarkneš svoju krásu. No ak sa večer chceš skrášliť viac, tou správnou cestou môže byť beachy look.

Nepotrebuješ zbytočne veľa očných tieňov, či ťažké odtiene rúžov. Toto je ideálny čas na makeup, s ktorým podčiarkneš fakt, že je tvoja tvár pobozkaná slnkom. Červené líčka, bronzer, nude líčenie očí a dokonalý letný look na večer je hotový!

Aj v tomto prípade sme pre teba vybrali hneď 3 videotutoriály na makeup, ktorý hravo zvládneš. V sezóne 2020 zdá sa vyhráva práve vizáž, ktorá pôsobí fresh a prirodzene. Žiarivé farby radšej odlož a stav na tie, ktoré podčiarknú tvojú prirodzenú krásu, tvoje svieže opálenie a pritom nebudú vyzerať preplácane. Hitom sú nude odtiene, ako aj odtiene broskyňové, staroružové či medené.

Výrazné rúže si odlož na jeseň a vytiahni tie, ktoré sú farbou najviac podobné tvojim perám. Neboj sa siahnúť ani po lesku, ten sa totiž znova dostáva do hry.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty