Rýchly obed
Instagram/simona_malkova, Instagram/pekne_a_jedlo

Máš chuť na niečo zdravé a chutné, no nechce sa ti stráviť v kuchyni viac ako polhodinu? Máme pre teba 4 tipy na rýchly obed, ktorý si môžeš dopriať aj s obmenami, preto sa nestane, že sa niečoho z toho preješ. Určite si ich obľúbiš hneď na prvýkrát.

Tieto recepty sú úplne jednoduché, takže ich zvládne aj začiatočníčka. Možno ti to v kuchyni veľmi nejde, tak sa do varenia nepúšťaš. Môžeš si byť istá, že takýto rýchly obed zvládneš naozaj sama a ešte si aj pochutíš. Ktoré z týchto 4 jedál si dáš ako prvé?

Plnená tortilla

Môžeš si ju naplniť v podstate čímkoľvek. Urob si napríklad domáci kebab a použi opražené kuracie prsia a zeleninu. Prípadne si urob omeletu či praženicu, pridaj nejaký syr a zabaľ. Taktiež môžeš použiť rôzne nátierky, tuniaka z konzervy, Lučinu alebo čokoľvek, na čo dostaneš chuť.

Rovnako si tortillu môžeš pripraviť aj na sladko. Potri orieškovým maslom, džemom, pridaj banán a vychutnávaj si. Naplnenú tortillu môžeš aj opiecť na panvici, no nemusíš.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa vegmnamky_od_mamky (@vegmnamky_od_mamky)

Rýchla omáčka na cestoviny

Možností je veľmi veľa. Rozmixuj špenát, uvarenú hokaido tekvicu či cviklu s cottage cheesom alebo Lučinou, prípadne iným krémovým syrom. Dochuť podľa tvojich preferencií a zmiešaj s uvarenými cestovinami. Ak chceš teplú omáčku, môžeš ju nachvíľu ohriať na panvici.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Janka Tkáčová (@janka.tkacova)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness