Ako začína obdobie chladnejších nielen nocí, ale aj dní, prichádzajú s ním ruka v ruke aj čierne džíny, ktoré sú must-have kúskom pre väčšinu žien. Ak medzi ne patríš aj ty, tak sa neváhaj a čítaj, pretože experimentovať môžeš aj s tými naviac basic kúskami. 

Denim je medzi nami už od nepamäti avšak najväčšiu slávu prežívajú práve teraz. Nespočetné množstvo strihov a tvarov, ktoré môžeš mať aj ty. Stačí ti len navštíviť tie správne obchody.

Džínsy po mame

Tento strih má v obľube mnoho dievčat. Je to najmä vďaka tomu, že sú nielen pohodlné, ale aj lichotivé pre snáď každú postavu. Kombinovanie denimu akéhokoľvek strihu je čisto vec vkusu, ale v tomto prípade sú snáď dvere otvorené všetkému. Či už hovoríme o úzkych strihoch alebo voľných topoch. Je to skutočne len na tebe.

View this post on Instagram

#esthetic with @romanovapoly 🖤 ・・・ «Мои любимые винтажные джинсы @vintage_denim 💙» 👌🏼90’s #Vintage #QualityNeverGoesOutOfStyle • Мы Продаём Оригинальный и Кастомизированный Винтажный Деним 80х-90х годов, производства 🇺🇸 и 🇪🇺. Только 100% плотный Деним ( хлопок ) ————––———————— • Винтаж — одежда, выпущенная в XX веке и получившая актуальность в контексте моды начала XXI века в современной Интерпретации и Кастомизации. Почти всё в единичном экземпляре, в каждом размере свой оттенок цвета. Выбор большой! Размерный ряд: Талия от 50см и более… на любой рост. ————––———————— • Приезжайте к нам Ежедневно с 12:00 до 20:00 📍Москва, м.Китай-Город, м.Чистые пруды, Покровский Бульвар 8с1, 2 этаж. Вход в БЦ «Покровский 8» рядом с аркой 📞+7(909)660-35-19 ————––———————— #ВинтажныеШорты #Винтаж #Деним #Джинсы #Vintage #vintagelevis #levisvintage #Blue #jeans #CutOff #Shorts #ВинтажныеДжинсы #street #streetstyle #fashion #fashionstyle #City #urban

A post shared by Vintage Denim Store (@vintage_denim) on

Príliš dlhé? Neskracuj!

Novinkou v trendoch nielen čiernych džínsov je aj úprava nesediacich kúskov. Nehovoríme o veľkosti, ale dĺžke. Zatiaľ čo v minulosti by sme ich skracovali, ovíňali, alebo stvárali iné krajčírske veci, teraz jednoducho trhaj, strihaj a hlavne sa neboj. Teraz je to jednoducho dovolené.

View this post on Instagram

BTS36

A post shared by NORA NICKI CIMILI (@noracim) on

Zvonce nielen na konci rozprávky

Zvoncové džíny sa k nám vrátili už minulý rok, no tento rok budú naberať ešte väčšiu silu a dovoľujeme si povedať, že budú zažívať svoj vrchol. Tento strih nohavíc mnoho žien podceňuje, pretože im príde nelichotivý, čo je presný opak toho, aké tieto džíny sú. Opticky ti vykúzlia dokonalé nohy a to je to, čo chceme.

View this post on Instagram

All wrapped up

A post shared by Rebecca Jackson (@_rebeccajackson) on

Čím širšie tým lepšie

Trend širokých nohavíc má skutočne potenciál, pretože si ho môžu dovoliť ako aj štíhle ženy, tak aj ženy s krivkami, pretože zakryje chudučké nohy, za ktoré sa ženy hanbia, alebo bacuľaté stehná, ktoré by ženy najradšej nemali.

View this post on Instagram

Feelings

A post shared by Hannah Whiting (@imhannahwhiting) on

Klasika nikdy nesklame

Na záver máme pre teba klasiku v podobe dokonale sediacich čiernych džínov, ktoré nesmú chýbať skutočne v každom šatníku. Každá z nás si musí nájsť tie dokonalé pre seba, aby jej zvýraznili krivky a dodali ženskosť, po ktorej tak túžime.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.