pinterest.com

V súčasnosti sa to (nielen na instagrame) len tak hemží kadejakými módnymi influencermi, ktorí nám každodenne pomocou fotografií približujú, aké to je, sedieť v prvých radoch top prehliadok svetových módnych návrhárov, nosiť to najštýlovejšie oblečenie, žúrovať s celebritami, či priamo aj pracovať v biznise, ktorý je ich vášňou. Osobností, s podobným obsahom na sociálnych sieťach je mnoho, no ja ti ukážem, ktoré 3 mená módneho priemyslu sa naozaj oplatí sledovať! Všetky sú originálne, sympatické, neustále usmiate a v neposlednom rade vždy dokonale nahodené. Módne trendy nie len nosia, ale aj diktujú a preto sa inšpiruj, followuj a čítaj ďalej!

Eva Chen

Ako prvú z môjho zoznamu vyberám Evu, ktorá sa na instagrame nielen prezentuje, ale je aj jej oficiálnym zamestnávateľom, pre ktorého riadi rozvíjanie partnerstiev s módnymi značkami. Pracovala aj pre Harper’s Bazzar a Teen Vogue. Žije a vyrastala v New Yorku a jej fotografie nabité svojským štýlom vznikajú často práve tam. Mnohokrát nás prostredníctvom nich berie so sebou do práce, ukazuje svoje rozkošné deti či svoje celebritné kamošky. Zaujímavosťou, ktorú pravidelne využíva a opakuje je jej typická póza označovaná hashtagom #evachenpose.

Chiara Ferragni

Chiara pochádza z Talianska, v ktorom žije striedavo s LA. Začínala pred deviatimi rokmi ako módna blogerka na svojom blogu The Blonde Salad, s ktorým jej v súčasnosti už pomáha celý tím ľudí. Blysla sa nejednou spoluprácou s módnymi domami ako napríklad Louis Vuitton, Christian Dior, Tommy Hilfiger alebo Chanel. Medzi jej úspechy patrí aj založenie vlastnej značky či pozícia svetovej ambasádorky pre vlasovú kozmetiku Pantene. Na sociálnych sieťach, pre ktoré doslova žije, zdieľa všetky momenty svojho zaujímavého života, či už ide o súkromie alebo prácu, čo jej koniec koncov vynáša pár miliónov dolárov ročne. Nedávno sa stala matkou a vydala sa za talianskeho rappera Fedeza.

View this post on Instagram

5 am face on my way to Paris 🇫🇷 #pfw

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

View this post on Instagram

Feeling so blessed 💘

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

View this post on Instagram

Look of the day, part two: the details 💘

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Anna Dello Russo

Poslednou ženou v tomto rebríčku je taktiež rodená Talianka Anna, ktorá je aj napriek svojmu veku stále jedna z najpopulárnejších streetstylových objektov všetkých top fashion weekov. Móda je nie len jej vášňou, ale aj prácou. Svoju kariéru začala v talianskom časopise Vogue a v súčasnosti je módnou riaditeľkou jeho japonskej verzie. Pracuje aj ako stylistka a medzi vrcholy jej kariéry určite patrí navrhnutie kolekcie pre H&M v roku 2012 či vlastný parfém. Pre jej fotky sú charakteristické najmä výstredné módne kreácie, akými sú výrazné šperky, mini sukne a klobúky. Miluje cestovanie a zdravý životný štýl, ktorý dodržiava najmä prostredníctvom zdravej stravy, jógy či plávania.

Tieto tri ženy prinášajú do sveta módy naozaj čerstvý a originálny vietor a preto neváhaj a pridaj si na zoznam svojej módnej inšpirácie práve ich mená.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista