Jennifer Lopez

Ich odlúčenie všetkých šokovalo. Jedna z najznámejších a najúspešnejších speváčok sveta, Jennifer Lopez, nemala v láske také šťastie ako v kariére. Na toho pravého musela čakať poriadne dlho. Po rozchode s Alexom Rodriguezom, sa dala dokopy s Benom Affleckom. Ani on však dlho nesmútil a našiel si za ňu náhradu. 

53-ročná svetová hviezda je už tretíkrát vydatá. A nie za muža, s ktorým bola ešte minulý rok zasnúbená. JLo tvorila pár s o 6 rokov mladším, bývalým bejzbalovým hráčom, Alexom Rodriguezom. Dvojica spolu randila 4 roky a dokonca boli aj zasnúbení. Svadba sa najskôr kvôli pandémii odkladala, a neskôr prišla správa o tom, že žiadna ani nebude.

Alex a Jennifer
zdroj: Instagram/arod

Jennifer Lopez dlho nesmútila

Speváčka však dlho sama neostala. Už po niekoľkých týždňoch od oficiálneho rozchodu sa po jej boku začal objavovať Ben Affleck, s ktorým už pred 20 rokmi randila. Vtedy boli mimoriadne obľúbeným párom a často ho označovala za lásku svojho života. Tentokrát už na nič čakať nechceli a pred pár mesiacmi sa tajne zosobášili.

Ani Alex, jej už bývalý snúbenec, však neostal sám. Novú partnerku svetu predstavil až teraz, na fotke, ktorá je vianočným pozdravom pre jeho fanúšikov. Pred stromčekom stojí so svojimi dcérami a novou priateľkou menom Jac Cordeiro. Obdarenú blondínku, ktorú živí fitness, si môžeš po jeho boku pozrieť na snímke TU.

Zdroj: Instagram/arod

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News