instagram/jlo

Po dlhých týždňoch, počas ktorých išlo iba o klebetu, je správa o rozchode Jennifer Lopez a Alexandra Rodrigueza potvrdená. Podľa informácií portálu Dailymail z obľúbeného páru ostanú dobrí priatelia. Úspešná speváčka sa tak znova pred oltár nepostaví.

51-ročná speváčka tvorila pár s rovnako úspešným športovcom 4 roky. 45-ročný bejzbalový hráč ju po dvoch rokoch vzťahu romanticky požiadal o ruku a ich láska vyzerala rozprávkovo. Na ruku jej dal prsteň, ktorý mal hodnotu niekoľkých miliónov dolárov. Alexandra si obľúbili aj jej deti, s ktorými má priateľský vzťah.

Dvojica sa pred randením zbežne poznala už dlhšiu dobu, no spojila ich až milá náhoda. Po tom, čo sa zúčastnili rovnakej spoločenskej akcie, sa stretli na parkovisku, kde Alex hľadal svoje auto. Jennifer mu s hľadaním údajne pomohla a popri tom sa dobre porozprávali.

V pláne tak bola svadba, ktorá by bola pre Jennifer už jej štvrtou. Všetkému je teraz ale koniec.

Za posledné týždne média viackrát obletela správa o tom, že sa táto dvojica rozišla, no ani jeden z nich nič nepotvrdil. Práve naopak, vyzeralo to, že na svojom vzťahu pracujú a sú stále spolu. Až doteraz.

Uvedomili sme si, že je nám lepšie ako priateľom a tešíme sa, že nimi aj ostaneme. Budeme pokračovať v spolupráci aj v budúcnosti a budeme sa navzájom podporovať v spoločnom podnikaní a projektoch. Prajeme si navzájom len to najlepšie pre seba a svoje deti,“ stojí v ich oficiálnom vyhlásení.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News