instagram.com/katyperry, instagram.com/beyonce, instagram.com/kimkardashian

To, že väčšina hollywoodskych hviezd nosí luxusné dizajnérske veci nie je žiadnym tajomstvom. Ale čo sa tak pozrieť na zbierku a sumu ich samotných šperkov? Pozrime sa na najdrahšie zásnubné prstene celebrít!

Zásnubné prstene sa pohybujú vo vyšších cenových priečkach, no tieto celebrity to vytiahli na iný level. Top 8 známych tvarí, ktorým ich polovičky dopriali extrémny luxus!

ANNE HATHAWAY, 150.000$

Adam Shulman požiadal Anne Hathaway so špeciálnym zásnubným prsteňom, pretože ho sám navrhol aj nadizajnoval. Hodnota tohto prsteňa sa odhaduje aj na oveľa vyššiu sumu.

PRIYANKA CHOPRA, 200.000$

Luxusná značka, po ktorej túži každá z nás. Zásnubný prsteň od Tiffany & Co dostala Priyanka Chopra od Nicka Jonasa.

MEGHAN MARKLE, 350.000$

Princ Harry požiadal svoju polovičku o ruku s takmer polmiliónovým zásnubným prsteňom. Meghan Markle si ho neskôr mierne upravila podľa svojho vkusu, no na kráse mu tým ani náhodou neubudlo.

JENNIFER LOPEZ, 1.000 000$

Jennifer Lopez sa môže pýšiť s ozajstným klenotom na svojej ruke. Jej partner Alex Rodriguez na zásnubnom prsteni naozaj nešetril. Odborníci sa zhodli, že výsledná suma prsteňa sa pohybuje okolo dvoch až štyroch miliónov dolárov.

KATY PERRY, 2.500 000$

Orlando Bloom sa poriadne pleskol po vačku! Cena prsteňa, ktorý venoval svojej manželke, sa odhaduje na viac ako 2,5 milióna dolárov!

PARIS HILTON, 4.700 000$

V roku 2018 sa rozhodol partner Paris Hilton, Chris Zylka, v ich vzťahu pokročiť a požiadal svoju vyvolenú o ruku na zasneženom vrchu na spoločnej dovolenke. O niekoľko týždňov však zásnuby odvolali a pár sa nadobro rozišiel.

BEYONCÉ, 5.000 000$

Jay Z sa rozhodol pre zásnubný prsteň od Lorraine Schwartz.

KIM KARDASHIAN, 8.500 000$

Kanye West požiadal svoju partnerku o ruku s najluxusnejším zásnubným prsteňom. Prsteň pochádza z dielne obľúbenej značky Lorraine Schwartz.

Zdroje: thetalko.com, withclarity.com

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife