Unsplash/Taisiia Stupak

Najlepších a najhorších partnerov už poznáš. Dnes ti hviezdy odhalia, ktoré mužské znamenia budú tí najlepší a najhorší manželia. Ak chceš mať verné manželstvo, mala by si si muža vyberať opatrne.

Tieto znamenia sú pre manželstvo najlepšie:

Panna

Muž v znamení Panny bude chcieť byť vždy zabezpečený. Nech sa deje čokoľvek, bude pracovať a starať sa o rodinu. Je veľký perfekcionista, preto bude zároveň požadovať uprataný dom. Nájdeš v ňom istotu a zázemie.

Baran

Tento muž je veľký bojovník, preto sa manželstva nevzdá za žiadnu cenu. Ak si raz nejakú ženu vyberie, bude s ňou už navždy. V manželstve je ochotný robiť kompromisy, ustupovať, no niekedy vie byť aj panovačný a povedať si svoje. Iba vďaka nemu nastane v dome pokoj a všetko bude mať určité pravidlá.

Škorpión

Možno si o Škorpiónovi počula, že nie je moc dobrý partner. Toto tvrdenie neplatí na manžela. Ako manžel je verný a svojej manželke bude prejavovať lásku každý deň. Jeho cesta za spriaznenou dušou je ťažká, preto si svoju vyvolenú bude vážiť a správať sa k nej s úctou.

Tieto znamenia sú pre manželstvo najhoršie:

Ryby

Muž v znamení Ryby nie je dobrý manžel, pretože je citovo nestabilný. Ako partner by ťa ťahal ku dnu a vôbec by ti nepomáhal. Je nerozhodný, každého veľkého záväzku sa bojí a často sa podceňuje. Vôbec nevie čo má od života očakávať a tak sa pre manželstvo (zatiaľ) nehodí.

Býk

Tento muž je veľmi lenivý a už vo vzťahu nie je ochotný na ňom pracovať. Môžeš si tak sama povedať, aké by bolo manželstvo. Napriek tomu vie byť priateľský a ženu si získa rýchlo. Do manželstva sa však neponáhľaj, počkaj na to, kým dozreje na zodpovedného muža.

Váhy

Ako iste vieš, muž v znamení Váhy je nerozhodný a niekedy vie manipulovať s ľuďmi. Keď nie je tak, ako povedal on, vie sa hádať celé dni a nemieni ustúpiť. Na manželstvo nie je vhodný, pretože ako hlava rodiny by zlyhal.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating