Nedávno sme ti priniesli hot informáciu o obľúbenom raperovi Separovi a mladej tanečnici Cynthii Tóthovej a ich zaľúbenom zábere, ktorý jasne napovedal, že to nie je už „iba kamarátsvo“. Dnes už Cynthia nič netají a svojím priaznivcom otvorene na Instagrame prezradila viac o jej novom vzťahu. Prečo ho tajili? A aký je Separ muž?

Šuškať o ich vzťahu sa začalo už v marci, kedy si dvojica odskočila na exotickú dovolenku na Zanzibar. Týždeň predtým dovolenkoval so svojou bývalou manželkou speváčkou Tinou a deťmi. Aj po rozchode sa snažia rodičia spoločnej krásnej dcérky Aničky udržiavať dobré vzťahy i napriek tomu, že sa rozhodli svoju spoločnú púť ukončiť.

Mladá tanečnica, ako sama priznala, prežíva momentálne nádherné chvíle. Avšak, ak aj teba niekedy zaujímalo, prečo zaľúbený pár tak dlho tajil vzťah, konečne poznáme odpoveď. Vo svojom príbehu na Instagrame prezradila, že to vôbec netajili. Len spolu trávili čas, ktorý im nakoniec ukázal, že posunúť to na vyšší level má význam.

Vo videu nižšie, ktoré Cynthia zverejnila na Instagram, si môžeš pozrieť jej reakciu na otázku fanúšika, prečo so Separom nechceli priznať, že spolu chodia.

Kráska obdivuje na umelcovi najmä jeho dobré srdce a chuť pomáhať ostatným, čím si ju teda aj získal. My držíme novému páru palce a dúfame, že im to bude klapať minimálne tak, ako je tomu teraz.

Nezabudni si pozrieť aj toto video

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.