Láska je nepredvídateľná. Niektoré celebrity to ukončili v tichosti, neskôr sa k sebe vrátili. V podstate by sme ani nespozorovali, že sa rozišli. Ale sú aj celebrity, ktoré spravili z rozchodu škandál obrovských rozmerov a o pár dní boli opäť šťastným párom.

CHRISSY TEIGEN & JOHN LEGEND

John Legend priznal pre The Guardian, že sa raz pokúšal rozísť so svojou priateľkou Chrissy. „Bol som vystresovaný a zaneprázdnený, povedal som si, že by mi bolo lepšie, keby som single“ vyjadril sa John. Chrissy na rozchod reagovala iba jedným slovom: „Nie“. Nakoniec sa rozišli, ale len na pár dní. Odvtedy sú jedným z najobľúbenejších párov z celebritného sveta.

HALSEY & G EAZY

Halsey a G Eazy sa neustále rozchádzali a dávali naspäť dokopy. Prvý vážnejší rozchod bol tesne po vydaní zamilovanej pesničky Him & I, kde sa spieva „We’ve got that love, the crazy kind“. Fanúšikovia boli zarazení a šokovaní, pretože si mysleli, že táto dvojica bude nerozlučná. O pár dní neskôr pristihli dvojicu ešte raz spolu, ale naposledy. Odvtedy si nevedia prísť na meno.

HAILEY BALDWIN BIEBER & JUSTIN BIEBER

Hailey a Justin randili niekoľkokrát počas toho, čo bol Justin rozídený so Selenou Gomez. Dokonca sa klebetilo, že Justin podviedol Selenu práve s Hailey. Oficiálne a dlhšie spolu randili v roku 2016, krátko po tom sa v zlom rozišli. „Náš vzťah nebol predtým úplne ok. Prešli sme si mnohým“ vyjadrila sa Hailey pre The Times. Nakoniec sa ale našli, zasnúbili a momentálne sú zobratí a žijú si spoločne rozprávkový život.

GIGI HADID & ZAYN MALIK

Tento pár sa po dvoch rokoch randenia v roku 2018 rozišiel. Doteraz sa nevie prečo. Vrátili sa naspäť k sebe po krátkej dobe, Gigi to potvrdila pridaním fotografie na svoj instagram, kde sa so Zaynom túlia.

BELLA HADID & THE WEEKND

Bella a Abel spolu chodili iba chvíľu, no Abel sa s ňou rozišiel kvôli Selene Gomez. Au. So Selenou randil krátkych 10 mesiacov, napokon sa s ním Selena rozišla. The Weeknd jej venoval dokonca skladbu s názvom Call Out My Name. Krátko po rozchode so Selenou pristihli paparazzi Abela, ako odchádza v New Yorku z apartmánu Belly neskoro ráno. Aj sa dali naspäť dokopy, no nevydržalo to a ich vzťah sa definitívne rozpadol.

MILEY CYRUS & LIAM HEMSWORTH

Túto lovestory kto nepozná? Láska až za hrob, drvivý rozchod, šialená Miley oblizujúca kladivo vo videoklipe, no nakoniec láska zvíťazila a dvojica sa dala po niekoľkých rokoch opäť dokopy. No, nie všade je happyend. Zobrali sa a iba pár mesiacov po svadbe sa rozišli. A Miley si našla priateľku iba niekoľko dní po oznámení rozvodu. Momentálne je nezadaná, iba nedávno ukončila vzťah s Codym Simpsonom.

CARDI B & OFFSET

Cardi B a Offset sa zoznámili v roku 2017, vtedy sa dali aj oficiálne dokopy. Offset za posledné roky niekoľkokrát Cardi podviedol, dokonca aj vtedy, keď čakala ich prvé dieťatko. V roku 2018 sa zobrali, Cardi porodila dievčatko Kulture a pár bol silnejší ako nikdy predtým. Všetko perfektne klapalo, no Cardi odrazu oznámila rozvod. Celkom ostro sa vyjadrila k tomuto závažnému rozhodnutiu. No iba o pár dní neskôr už spolu pridávali stories na instagram a neskôr potvrdili, že sú oficiálne opäť spolu.

Zdroje: cosmopolitan.com, people.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.