JLo a Ben Affleck sa zobrali
Instagram/lamegagdl, Instagram/jlo.cocos

Konečne to prišlo! Iba pred niekoľkými týždňami sa JLo a Ben Affleck zasnúbili a teraz sú už aj svoji. Zosobášili sa náhle a nečakane. Prvý s tým na povrch vyšiel magazín TMZ, ktorý sa odvolal na speváčkin bulletin OnTheJLo. Tam totiž zverejnila nádherné svadobné fotky. A neverila by si, kde sa konala táto veľká udalosť v živote popovej hviezdy. 

Smolu vystriedal najšťastnejší okamih

Na platformu Jennifer Lopez s názvom OnTheJLo sme ťa už upozorňovali. Speváčka sa tam s blízkym kruhom fanúšikov delí s pikoškami z jej súkromia. Najprv nám zvestovala, že ju jej milý konečne opäť požiadal o ruku. Dvojica bola totiž zasnúbená už v roku 2002 a iba minulý rok sa znovu dali dokopy. Potom sme sa dozvedeli aj to, ako to prebiehalo, a keď si čítala náš nedávny článok, určite ťa ten príbeh dojal k slzám.

JLo a Ben Affleck
zdroj: Instagram/sayidatynet

Iba minulý týždeň sa im stalo nešťastie, keď celý svet šokovala nehoda 10-ročného syna Bena Afflecka, ktorého pustil za volant luxusného auta. Potom sa ale zistilo, že to nebolo nič strašné a všetko sa pre rodinku skončilo viac než dobre. A teraz prišli s ďalšou novinkou. Po nepeknej udalosti sa organizovala dlho očakávaná svadba. 

JLo a Ben Affleck sú konečne svoji

„Dokázali sme to. Láska je krásna. Láska je láskavá. A ukázalo sa, že láska je trpezlivá. Dvadsať trpezlivých rokov,“ napísala JLo pod svadobné fotky vo vlastnom bulletine, z ktorých srší kopec lásky.

Ben Affleck a Jennifer Lopez
zdroj: Instagram/signedsick

Nestarnúca speváčka dokonca opísala aj priebeh ich veľkého dňa alebo asi skôr noci. „Bolo to presne to, čo sme chceli. Včera večer sme leteli do Vegas, stáli v rade na licenciu so štyrmi ďalšími pármi, pričom všetci podnikli rovnakú cestu do svadobného hlavného mesta sveta,“ opísala speváčka začiatok ich cesty k oltáru.

„Za nami sa dvaja muži držali za ruky. Pred nami mladý pár, ktorý sa na druhé narodeniny svojej dcéry vybral tri hodiny autom z Victorville. Všetci túžime po tom istom – Aby nás svet spoznal ako partnerov a vyjadril nám lásku prostredníctvom prastarého a univerzálneho symbolu manželstva,“ pokračovala.

Jennifer mala na sebe šaty zo starého filmu a Ben mal sako zo svojho šatníka. „Prečítali sme si vlastné sľuby v malej kaplnke a dali sme si prstene, ktoré budeme nosiť do konca života. Nakoniec to bola najlepšia možná svadba, akú sme si mohli prestaviť,“ doplnila šťastne vydatá JLo.

„Zostaňte tu dosť dlho a možno nájdete najlepší moment svojho života pri prechádzke v Las Vegas o pol dvanástej v noci v tuneli lásky, so svojimi deťmi a s láskou, s ktorou stráviš zvyšok života. Láska je skvelá vec a oplatí sa na ňu počkať,“ dodala na záver.

Ben Affleck a JLo
zdroj: Instagram/benniferfanpage

Podľa súdnych záznamov z kaplnky v Las Vegas, ktoré získal magazín TMZ, pár získal sobášnu licenciu v Clark County. Tá bola spracovaná v sobotu, 16. júla, kedy sa JLo a Ben Affleck mali aj zobrať. Na obrázky zo svadby sa môžeš pozrieť vo FOTOGALÉRII.

Zdroj: TMZ

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News