Jennifer Lopez a Ben Affleck

Svetoznáma speváčka Jennifer Lopez na Instagrame a YouTube fanúšikom oznámila úžasnú správu. Po vyše 10 rokoch sa jej to konečne podarilo. Niektorí na to čakali dokonca až 20 rokov. 

Kríza vo vzťahu?

Nestarnúca a multitalentovaná Jennifer Lopez má v posledných rokoch šťastie nielen v pracovnej oblasti, ale aj v láske. Už je to vyše roka, čo sa vydala za Bena Afflecka. No nebol by to normálny život, keby sa aj v ich vzťahu neobjavili turbulentné obdobia. Vynorili sa totiž špekulácie o tom, že majú krízu vo vzťahu.

Známy herec bol totiž prednedávnom pristihnutý v objatí svojej exmanželky Jennifer Garner, ktorá mu porodila tri deti. Vyzerá to tak, že na spoločných stretnutiach sa vždy perfektne zabávajú a neustále sa na čomsi smejú.

Neskôr sa dokonca objavili špekulácie o tom, že Ben a JLo majú problémy aj s peniazmi, napriek tomu, že si na začiatku roka kúpili spoločný dom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Tieto domnienky však od samotného páru zatiaľ neboli vyvrátené, ani potvrdené. Musíš však uznať, že keď sa spolu ukážu na verejnosti, vyzerajú ako šťastná a zamilovaná dvojica.

Jennifer Lopez oznámila úžasnú novinku

A teraz prichádza ďalšia super novinka. Jennifer Lopez sa totiž na sociálnych sieťach pochválila úžasnou správou.

Po takmer desiatich rokoch od posledného štúdiového albumu A.K.A. speváčka a herečka prináša nový album. Dátum jeho vydania zverejnila práve včera. Vyjde 16. februára 2024 spolu so sprievodným filmom a bude sa volať This Is Me … Now. Pritom pred vyše 20 rokmi vydala album This Is Me … Then. Zdá sa teda, že teraz pôjde o jeho druhé pokračovanie.

JLo na YouTube zverejnila aj dva trailery. „Keď som bola malé dievča a niekto sa ma opýtal, čo chcem byť, keď vyrastiem, moja odpoveď vždy bola … zamilovaná,povedala v jednom z videí. „Tento hudobný zážitok je manifestáciou hudby, filmu a reality na životnej ceste za hľadaním pravdy o láske,“ dodala v ďalšom.

A v komentároch na sociálnych sieťach uvidíš aj to, ako veľmi sú fanúšikovia z tejto správy nadšení. Niektorí priznali, že na ňu čakali 20 rokov.

Zdroj: Instagram/jlo, YouTube/Jennifer Lopez

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News