instagram.com/jlo

Americká speváčka Jennifer Lopez (51)  je talentovaná v mnohých smeroch. Medzi jej kvality sa určite radí aj tajnostkárstvo. Poriadne sa o seba stará a hoci sa nebojí postnúť fotku bez makeupu, šokovala svojich fanúšikov. Na ceste je kozmetika JLo Beauty, viac o tom informoval britský Vogue.

Jennifer Lopez uverejnila na svoj instagramový profil fotografiu s tajomným odkazom. Nielen že tam je výraznejšie namaľovaná, ale jej sledovateľov predovšetkým šokoval #JLoBeauty.

Známa speváčka o tomto veľkom kroku zatiaľ neposkytla bližšie informácie. Nie je presne dané, či by si sa zaoberala dekoratívnou kozmetikou alebo starostlivosťou o pleť. Z uverejnenej fotografie však vyplýva, že v jej značke by sa mohli nachádzať produkty ako: bronzér, highlighter a očné tiene.

Jennifer Lopez ako úspešná herečka, tanečníčka a speváčka je zvyknutá nosiť množstvo líčidiel. Britský Vougue uviedol, že už v minulosti si chcela vyskúšať túto kreatívnu oblasť. V roku 2018 nadviazala spoluprácu s makeup značkou Inglot Cosmetics. Avšak nikdy sa nevenovala predaju produktov pod vlastným menom. Zdá sa, že ju čaká ďalšia veľká výzva.

View this post on Instagram

Sunset glow… #JLoBeauty coming soon

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Zdroj: Vogue

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News