Ben Affleck s partnerkami
Instagram/lilacs_baby_lily/ben_affleckvibes

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Herec Ben Affleck bol pristihnutý v objatí exmanželky Jennifer Garner. Udialo sa to počas toho, čo bola jeho súčasná partnerka Jennifer Lopez s deťmi v Anglicku. Tieto zábery nájdeš na YouTube, ale už kolujú aj na fanúšikovských stránkach na Instagrame. 

Ben Affleck a Jennifer Lopez boli zasnúbení už v roku 2002 a v roku 2020 sa dali znovu dokopy. O ruku ju požiadal v apríli minulého roka. Ako opísala samotná speváčka, išlo o nezabudnuteľný a romantický zážitok. O tri mesiace neskôr sa aj vzali. V júli to bol už rok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ben Affleck vibes (@ben_affleckvibes)

Už počas výročia známy herec a speváčka s deťmi riešili sťahovanie do Londýna, čo podľa viacerých zahraničných médií ich vzťah mohlo narušiť. Aj ty si možno postrehla, že iba prednedávnom boli zachytení, ako sa na verejnosti kvôli niečomu hádali. Stalo sa tak hneď dvakrát v krátkom čase.

Ben Affleck pristihnutý v objatí exmanželky

Špekulácie o kríze v ich vzťahu teraz podporujú ďalšie zábery. Zatiaľ, čo sa totiž JLo so svojimi deťmi vybrala do Londýna na nákupy, Ben Affleck trávil voľno s exmanželkou Jennifer Garner a ich spoločnými deťmi vo Florencii. Herec bol dokonca pristihnutý, ako sa s bývalou objímal a na niečom sa fantasticky zabávali. Neustále sa totiž rozprávali a smiali sa.

Spomínané zábery môžeš vidieť v našej FOTOGALÉRII alebo vo videu pod článkom.

Prečo sa manželia rozhodli tráviť čas oddelene, nie je známe. Jennifer Lopez sa ale počas nákupov v Londýne na fotkách rozhodne neusmieva. Čo myslíš, skončí ako jej spevácka kolegyňa Shakira?

Zdroj: YouTube/Craze, Instagram/ben_affleckvibes, Instagram/jloboricua

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News