instagram.com/cruelintentionsmovie & instagram.com/marcanthony

Hviezdne páry to nemajú ľahké. Vystavujú svoj život verejnému dohľadu a fanúšikovia šalejú, keď vidia lásku medzi svojimi obľúbenými celebritami. Z niektorých sa stávajú priam ikonické dvojice, ktoré už navždy budú ľudia spájať. Pozrime sa na tie, ktorým to síce po rokoch nevyšlo, no aj tak ostali skvelými priateľmi. 

Jennifer Lopez a Marc Anthony

Keď sa povie partner Jennifer Lopez, väčšina ľudí má v hlave stále zafixovaného jej bývalého manžela, speváka Marca Anthonyho. Niet sa čo čudovať, keďže boli bok po boku mnoho rokov a majú aj spoločné deti. Dvojica začala randiť ešte v roku 2008 a pomerne rýchlo sa aj zosobášili.

Presnejšie o 5 mesiacov na to. O 4 roky sa im narodili dvojičky Emme a Maximilian. V roku 2011 sa však pár rozišiel a oficiálne rozvedení boli až v roku 2014. Dodnes však spolu vychádzajú, stretávajú sa a spoločne sa starajú aj o deti.

View this post on Instagram

Nothing but love between us. @jlo

A post shared by Marc Anthony (@marcanthony) on

Jennifer Garner a Ben Affleck

Jennifer a Ben sú párom, ktorý dodnes miluje množstvo fanúšikov. Táto herecká dvojica sa do seba zamilovala už v roku 2003 pri natáčaní filmu. Zaujímavosťou je, že Ben bol vtedy už 2 roky zasnúbený s Jennifer Lopez a Garner bola vydatá.

Títo dvaja sa však tak spriatelili, že po nakrúcaní ukončili svoje predošlé vzťahy a v roku 2005 už bola svadba. Manželstvo im vydržalo 10 rokov a spoločne majú 3 deti.

Oficiálne sa rozviedli až v roku 2018, po tom čo sa k partnerským problémom pridal aj Benov alkoholizmus. Napriek tomu bývajú neďaleko seba a často sa spolu ukazujú aj s deťmi na verejnosti.

Gwyneth Paltrow a Chris Martin

Priam idylicky dlhé roky vyzeral aj vzťah herečky Gwyneth Paltrow a speváka skupiny Coldplay, Chrisa Martina. Dvojica sa zosobášila v roku 2003 a spolu majú 2 deti. Rozísť sa údajne mali o 10 rokov neskôr, pričom oficiálne ich rozviedli v roku 2017.

Majú však veľmi priateľský vzťah, čo ukazujú aj ich spoločné fotky na sociálnych sieťach. „Naozaj je ako môj brat, sme veľmi familiárni. Je to milé. Je to skvelé,“ vyjadrila sa Gwyneth na Chrisovu adresu v talkshow Stephena Colberta.

Reese Witherspoon a Ryan Phillippe

Herci Reese Witherspoon a Ryan Phillippe boli veľmi mladí, keď sa do seba v roku 1999 zamilovali pri natáčaní filmu Veľmi nebezpečné známosti. O 2 roky neskôr bola svadba. Narodili sa im 2 deti a ich rodinný život skončil v roku 2008 rozvodom.

Údajne bol krásnej blondínke Ryan neverný, no oficiálne tvrdili, že sa brali veľmi mladí a po 30-tke si uvedomili, že idú inými životnými cestami. Aj oni však ostali v kontakte a Reese by vraj nič na ich spoločnej minulosti nemenila.

Zdroj: thetalko.com, The Late Show with Stephen Colbert

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News