instagram/jlofairy & instagram/jlo

Kto by ju nepoznal. Krásna, s vyšpičkovanou ženskou postavou, talentovaná herečka, speváčka a tanečníčka. Táto žena mnohých talentov s výrazným pozadím vyzerá aj napriek svojmu veku stále príťažlivo a aj mnohé mladšie by jej mohli závidieť. Presne taká je Jennifer Lopez, o ktorej nám Magazín People priniesol exkluzívnu novinku.

JLo je kus ženy, ktorá sa nebojí ukázať aj bez make-upu, jednoducho, je spokojná s tým, ako bez neho vyzerá. Posiela tým odkaz všetkým mladým aj starších dámam, ktoré s tým majú možno problém. Taktiež ju paparazzi odfotili na ceste z fitka, no veru, nemá sa za čo hanbiť, mnohé z nás by takto túžil vyzerať. Je okúzľujúca aj v nepripravených situáciách. No na tieto novinky sme neboli pripravené my…

Nedávno sme sa dozvedeli, že jej 4- ročný vzťah so športovcom, Alexandrom Rodriguezom, ktorý smeroval k svadbe, náhle stroskotal. A pred malou chvíľou vyšla na povrch fotka, ktorá dokazuje, že Jennifer Lopez trávi svoje utrápené dni, ako čerstvo rozídená, v blízkosti inej známej osobnosti. Na romantický výlet v Montane sa vybrala so samotným Benom Affleckom. Ak si ich preklikáš, uvidíš, že núdza nebola ani o zaľúbené dotyky. 

Známy americký herec, režisér a scenárista je taktiež bývalý snúbenec JLo. Vyzerá to tak, že ich vzťah naberá na obrátkach, aj keď podľa ich slov, už iba na priateľskej úrovni. Obaja sa netaja tým, že spolu radi trávia čas a sú spolu šťastní.

V nedávnom rozhovore to potvrdil sám Ben, že aj po rozchode sú stále priateľmi.

Je teda viac než jasné, že táto talentovaná a dobre vyzerajúca dvojica si užila dni plné oddychu a ďalšieho zbližovania sa.

Zdroj: people.com, instagram.com/jlofairy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News