instagram.com/jlo

Určite nám dáš za pravdu, že Jennifer Lopez je nádherná žena a na svojich 51 rokov ani zďaleka nevyzerá. Mnohé z nás túžia po podobnej postave, pritom máme aj o 20 či 30 rokov menej ako ona. Zadarmo to však nie je.

Už sme si zvykli, že na Instagrame na nás často čakajú len dokonalé fotky, ktoré sú upravené vo Photoshope. Nielen hviezdy, ale aj bežní ľudia chcú vyzerať čo najlepšie a chcú sa pochváliť svojím bezchybným vzhľadom. JLo však nemá problém zverejniť svoju fotku aj bez make-upu a ak ju sleduješ na Instagrame, tak určite vieš, že takéto zábery pridáva čoraz častejšie.

Niet pochýb, že Jen je nádherná žena aj bez make-upu. Samozrejme, vždy sa nájdu spochybňovači, ktorí neveria, že v jej veku vyzerá takto dobre. Paparazzi speváčku nedávno zachytili cestou z fitka. Fotky nie sú nijako upravované a sama sa teda môžeš presvedčiť, že Jlo je v skvelej forme aj v skutočnosti.

Ak hľadáš inšpiráciu, aby si konečne začala cvičiť, môžeš sa inšpirovať napríklad aj u Jennifer Lopez. Ak chceš po päťdesiatke vyzerať rovnako ako ona, budeš sa musieť snažiť oveľa viac.

zdroj: instagram.com/n_jlover

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News