instagram.com/jlo, lyndalopez08

Povedala by si, že Jennifer Lopez má 50 rokov a koncom júla oslávi už svoje 51. narodeniny? Ako nám rada dokazuje, výzorom na to ani zďaleka nevyzerá a svojou postavou by prevalcovala mnohé dvadsiatničky. Vedela si ale o tom, že speváčka má aj mladšiu sestru?

My sme o tom doteraz popravde ani netušili, pretože keď si pozrieš profil JLo, okrem svojich detí veľmi rodinu neukazuje. Zameriava sa prevažne na svoju kariéru a svoj voľný čas. Vypátrali sme ale, že Jen má aj o dva roky mladšiu sestru Lyndu, ktorá skôr zverejňuje ich spoločné fotografie.

Lynda pracuje ako novinárka a svoju slávnu sestru vo všetkom plne podporuje a rada ju sprevádza aj na rôzne spoločenské akcie. Vidieť, že sú si blízke a nezaprú, že sú príbuzné, pretože podoba medzi nimi je. No tušila si, že dievčatá majú ešte aj najstaršiu sestru, ktorou je tiež novinárka? Ide o Leslie Lopez, no vyzerá to tak, že ona sa od svojej rodiny trochu dištancuje, pretože nikde nenájdeš ich spoločné fotky a dokonca spolu netrávia ani žiadny čas.

Najstaršia sestra Leslie Lopez

Jennifer so svojou mladšou sestrou Lyndou

View this post on Instagram

Today was a good day… 😊😊💙💜💙

A post shared by Lynda Lopez (@lyndalopez08) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News