Instagram/jlo, Instagram/withlopezz

Vyzerá to tak, že veľkolepý návrat páru Bennifer sa naozaj deje a nejde len o žiadne šuškanie a domýšľanie. Podľa najnovších paparazzi fotiek, ktoré zverejnila napríklad aj fanúšikovská stránka Jennifer Lopez na Instagrame, majú speváčka a herec Ben Affleck k sebe naozaj blízko. Konečne padli aj prvé bozky.

Posledné dni sa v rodine Lopezovcov niesli v duchu oslavy narodenín herečkinej sestry Lyndy, ktorá sa na ňu veľmi podobá. Podľa všetkého sa JLo na oslave neukázala sama, ale spoločnosť jej robila jej stará láska, herec Ben Affleck.

V našom predošlom článku sme ťa informovali o tom, že si Jen nedávno pobalila kufre a odsťahovala sa do Californie, aby bola bližšie k Benovi. Všetci fanúšikovia im fandili už v roku 2002, keď sa dali prvýkrát dokopy. Teraz to dokonca vyzerá tak, ako keby tých 17 rokov od ich rozchodu ani neubehlo.

Na Instagrame sa objavili aj koláže od ich fanúšikov, ktoré poukazujú na to, že sa dvojica správa rovnako ako pred rokmi. Jedine s tým rozdielom, že sú starší. Kým Jennifer má 51 rokov, jej herecký kolega Ben má 48 rokov. Láska však kvitne v každom veku a dôkazom sú aj najnovšie fotky a video zaľúbencov.

Ako môžeš vo videu vidieť, na oslave boli aj dvojičky JLo, a podľa všetkého sú s novým vzťahom ich mamy zmierení. Ty sa z návratu Bennifer tešíš alebo máš pochybnosti o tom, že im to vydrží?

Zdroj: Instagram/withlopezz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News