Ben Affleck a Jennifer Lopez
Instagram/sayidatynet, Instagram/splashnews

Krásna nestarnúca speváčka Jennifer Lopez je konečne opäť zasnúbená! Svoje áno pred oltárom povie hercovi Benovi Affleckovi. Sama to oznámila na svojej platforme One The JLo a príležitosti sa ihneď chopil aj magazín People, ktorý o tom musel informovať svojich čitateľov. 

Už možno aj vieš, že táto atraktívna dvojica bola zasnúbená v roku 2002 a iba minulý rok sa dali znovu dokopy. Jennifer sa s fantastickou novinkou pochválila vo svojom bulletine On The JLo, kde sa môžeš prihlásiť aj ty. Ak teda máš záujem o novinky z prvej ruky talentovanej speváčky.

Dojímavé video

Tesne predtým, ako Jen oznámila zasnúbenie, ju paparazzi zastihli s prsteňom na ruke. Novinku oznámila iba včera večer. Správa obsahovala klip, kde kráska obdivovala svoj obrovský zelený diamant na prste. Jeho fotku potom publikovala aj jej sestra na sociálnej sieti.

Okrem svojej platformy nezabudla ani na Twitter a Instagram, kde zverejnila zaujímavý príspevok. „Chcem sa s vami podeliť o skutočne veľmi vzrušujúci a špeciálny príbeh,“ uviedla vo videu na začiatku. Fanúšikov v ňom chcela nalákať na svoj bulletin, kde sa s nimi delí o svoj súkromný život. Na konci príspevku sa jej dokonca zlomil hlas a vyhŕkli slzy.

Pozri na ten krásny prsteň

Lásku medzi Benom a Jen sme mohli vidieť už na odovzdávaní ceny Icon Award na iHeartRadio Music Awards. V hľadisku ju totiž povzbudzoval samotný herec so synom Samuelom a jej dcérou Emmou.

Vraj sú starší a múdrejší

Speváčka nedávno taktiež povedala, čím sa ich láska líši tentokrát. „Teraz sme starší, múdrejší, máme viac skúseností, sme na rôznych miestach v našich životoch. Teraz máme deti a musíme si byť týchto vecí veľmi vedomí,“ prezradila pre magazín People.

„Je to krásne, že sa to stalo týmto spôsobom a v tomto období našich životov. Môžeme sa skutočne navzájom oceniť, oslavovať a rešpektovať jeden druhého. Vždy sme to robili, ale ešte viac si to vážime, pretože vieme, že život ťa môže zaviesť rôznymi smermi,“ doplnila.

Pozri, akí sú JLo a Ben spolu rozkošní

 

Zdroj: One The JLo, People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News