Stará láska nehrdzavie. Aj keď ide niekedy skôr o klišé, v niektorých prípadoch sa k sebe páry vracajú aj po dlhých rokoch odlúčenia. Rovnako ako celebritná dvojica Jennifer Lopez a Ben Affleck. Podľa portálu E Online v ich vzťahu dokonca nastal výrazný posun.

Spočiatku to vyzeralo, že speváčka a herečka JLo konečne našla šťastie v láske. So športovcom Alexom Rodriguezom chodila 4 roky, pričom prišlo aj na zásnuby a nebyť pandémie, možno by sa za neho stihla aj vydať. Namiesto toho sa v apríli definitívne rozišli. Netrvalo dlho a Jen našla útechu v náručí iného muža.

Začiatkom mája ju paparazzi fotografi zachytili, ako si vymieňa nežné dotyky s hereckým kolegom Benom Aflleckom, ktorý pre ňu nie je žiadnym neznámym. Kedysi spolu tiež chodili, no rozišli sa. Podľa zdrojov z okolia dvojice však v posledných týždňoch spolu trávia všetok svoj voľný čas a herca, ktorý mal problém s alkoholizmom, dokonca zachytili aj v dome Jennifer Lopez.

Vyzerá to tak, že je to medzi nimi vážne, pretože podľa portálu E Online si 51-ročná matka dvoch detí balí kufre a z Miami by sa mala odsťahovať do Los Angeles v Californii, aby tak bola bližšie k svojej staro-novej láske. Vzťah na diaľku a neustále cestovanie hore-dole je predsa len únavné a nemusí vyhovovať každému. Najmä v začiatkoch vzťahu, kedy by zaľúbenci chceli spolu tráviť všetok čas.

Musíme len čakať, kedy sa dvojica rozhodne oficiálne prehovoriť o svojom vzťahu. Zatiaľ ide len o informácie zo zdrojov a z paparazzi fotiek. Chcela by si, aby opäť vznikla dvojica Bennifer?

Ako vyzerala zaľúbená dvojica kedysi

Zdroj: E Online

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.