instagram/chrishemsworth

Veľká párty s priateľmi, naživo a bez rúšok! To je to, o čom mnohí môžu teraz iba snívať. No nie všade je tomu tak. Vlnu nepochopenia a kritiky si práve pre toto vyslúžil herec Chris Hemsworth, ktorý na svoj Instagram pridal fotky z párty v štýle 80. rokov.

37-ročný fešák sa na fotografiách zabáva s väčšou skupinou priateľov na narodeninovej párty. Ihneď po zverejnení sa ľudia začali pýtať, ako je možné, že si toto dovoľuje v tejto dobe, obviňovať ho z nezodpovednosti a porušovania pravidiel. Ako známa tvár by mal ísť všetkým ostatným príkladom. To je síce pravda, no ľudia zabudli na jeden dôležitý detail.

Chris s manželkou Elsou totiž nežijú v Amerike, ale v Sydney, čo značne väčšina ľudí netuší. Práve preto si takúto párty ľudia tam môžu dovoliť. V Austrálii je totiž koronavírus značne pod kontrolou a prípady sú tam ojedinelé. Rúška je potrebné nosiť iba na letisku a vo verejnej doprave.

Nechápavých ľudí začali poučovať iní fanúšikovia, ktorí im hneď pripomenuli, že okrem USA a Veľkej Británie existujú na svete aj iné krajiny, ktoré majú iné pravidlá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News