instagram.com/jlo

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Len máloktorá z nás by asi mala odvahu zverejniť fotku na Instagrame hneď po zobudení. Predsa len, žiadny make-up, veľké kruhy pod očami či strapaté vlasy nie sú to, čo chcú fanúšikovia a sledovatelia vidieť. Keď niečo takéto ale urobí Jennifer Lopez, všetci jasajú a sú z toho nadšení.

A dôvod je veľmi jednoduchý. JLo vyzerá úžasne aj bez akéhokoľvek make-upu. A pri pohľade na ňu by ti pravdepodobne nenapadlo, že pred pár dňami oslávila svoje 51. narodeniny. Tvár hladká ako detská pokožka, žiadne vrásky či vyrážky, to je snom azda každej ženy v jej veku. Ale aj tých o 10 či 20 rokov mladších.

View this post on Instagram

Good morning everyone!!! #MorningFace

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Snímka si hneď vyslúžila 2,5 milióna lajkov a pochvalné komentáre pribúdali rýchlosťou blesku. Fanúšikovia jej písali, že vyzerá úžasne, že prirodzená tvár je najkrajšia a viaceré ženy by túžili vyzerať tak ako ona. Ani samotná Jenn určite nečakala, že jedna obyčajná fotografia spôsobí takýto ošiaľ.

Išlo ale o príjemnú zmenu, keďže väčšinou sme zvyknuté, že publikuje fotky s dokonalým make-upom, na ktorých vyzerá ešte lepšie. Už len poznať jej recept, ako to celé robí.

View this post on Instagram

Baby hairs and moñitos ✨✨

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

View this post on Instagram

💚

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News