Ponižuješ sa pred ním nebodaj zhadzuješ? Myslíš si, že si tučná a škaredá? No tak v takomto prípade tvoj vzťah s ním nevydrží veľmi dlho. Po čase ho prestane baviť, aby ti stále dokazoval pravý opak. A taktiež pravdou ostáva, že to, čo si myslíš o sebe, si budú v konečnom dôsledku myslieť aj ostatní. Ver sama sebe a poznaj svoju hodnotu, veď predsa, si skvelé úžasné stvorenie a on má obrovské šťastie, že má práve teba!

Nikto nemá veľmi v láske ufňukancov a vlastne slabú korisť. A o mužoch je to dvojnásobne. Uprednostňujú „čím ťažšie to s tebou má, tým ho to viac baví“. Na tom jednoducho nič nezmeníme, proste muži stále milujú lov. Vedz si zober, aj mužskí pravekí predkovia potrebovali loviť, aby prežili, dnes tomu nie je inak. Rozdáš sa mu na začiatku hneď celá a potom čakáš, že to s tebou vydrží až do smrti. Rozhodne nie. Pôjde poľovať na prvú korisť, ktorá bude vyzerať, že je nezdolateľná. Lebo by sa unudil k smrti. Taká je realita.

Keď si tak trošku taká nezdolateľná potvora, tá neistota muža núti stále bojovať o teba. Lebo… Ak zistí, že už ťa má hotovú, prestane byť k tebe pozorný. Už nemá o čo bojovať. Na druhej strane, niekedy chlap potrebuje tvrdú ruku nad sebou. Asi nám dáš za pravdu, že nájde sa nejaký ten čas, kedy sa muž správa celkom ako dieťa.

Zhrnutie tohto celého vlastne je, vždy si nechaj zadné dvierka a ukáž mu, že si máš z čoho vyberať, vždy, vždy, vždy máš na výber. Ako sa hovorí, za dobrotu na žobrotu. Ak budeš príliš dobrá na muža, on ti to vlastne ani neoplatí. To je tá mužská logika. Preto… ak máš tendenciu nebyť taká potvorka, skús to! Oni to tak majú radi a vlastne to aj k svojej existencii potrebujú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.