Typy trendy jarných topánok
Instagram/miamorenashoes, Instagram/ancientpirates

Keďže vonku máme krásne jarné počasie, ktoré miestami pripomína už to letné, je dôležité odložiť zimné čižmy a vytiahnuť niečo ľahšie. Ak ťa zaujíma, aké typy topánok budú počas tejto sezóny hitom, máme pre teba odpoveď priamo od módnej stylistky. Alexandra Vrábelová má aj svoju vlastnú stránku stylistka.sk a okrem toho je držiteľkou certifikátov Personal stylist, Colour Stylist či Wardrobe stylist.

„Tento rok sa bude nosiť niekoľko zaujímavých, ale aj extravagantných trendov. Dôraz sa kladie najmä na zaujímavo tvarované podpätky, hrubšie platformy, ale aj zdobený vzhľad s kamienkami a rôznymi aplikáciami, napríklad kožušinou,“ prezradila nám Alexandra na začiatok.

Do módy sa podľa jej slov vracajú aj gladiátorky s dlhším remienkom, ktorý sa dá efektne omotať okolo nohy. Trendy budú naďalej mokasíny, ale taktiež zaoblená špička, a aj klasické dreváky v rôznych prevedeniach. In budú zvláštne tvary, výrazné farby a mix štýlov a materiálov.

Pohodlie alebo opätky?

Každá žena by mala mať vo svojej zbierke viaceré typy topánok. Okrem pohodlných druhov na dlhšie chodenie by nemal chýbať aspoň jeden pár farebných a pekne vykrojených lodičiek, ktoré lichotia nohám a oživia outfit. Dôležité je overiť si najmä to, či v nich vydržíš aj dlhšie stáť.

Taktiež by si nemala zabúdať na to, že štíhlym ženám pristanú iné lodičky než tým, ktoré majú väčšie krivky. Alexandra nám prezradila jedno nepísané pravidlo.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista