Letné trendy outfity
Instagram/perlmanrepshowroom/katerynayegorova/dani__cardoso

Horúce počasie máme v plnom prúde, preto je ideálny čas na to, aby si predviedla nejaké letné trendy. Ak potrebuješ poradiť, pretože si nie si istá, čo sa teraz nosí, módna stylistka prezradila pre portál Who What Wear pár užitočných tipov.

Na lete je najlepšie to, že si môžeš obliecť naozaj čokoľvek. Šaty, nohavice, sukne alebo aj plavky. Môžeš sa vyhrať dokonca aj s farbami, ktoré sa hodia práve k tomuto ročnému obdobiu. Skús nahliadnuť do svojho šatníka, či sa v ňom nenachádza aj niečo z týchto kúskov.

Fashion stylistka vybrala také letné trendy, v ktorých budeš rozhodne neprehliadnuteľná a zaujmeš každého, kto sa na teba pozrie. 

Komplet denim

Rifľovina je obľúbená už dlhé roky a stále sa drží v trendoch. Nemusíš si vybrať len jeden kúsok z denimu, pokojne ich na seba daj hneď niekoľko. Najobľúbenejšou kombináciou sú rifle, tričko a rifľová bunda. V tomto budeš vyzerať vždy super.

Druhou možnosťou je doplnenie nohavíc rifľovou blúzkou alebo košeľou. Môžeš si vybrať rovnaký odtieň, prípadne zvoliť aj trochu odlišný.

A čo je veľmi dôležité, rifľovina nie je len o klasickej modrej farby. Denimový outfit môžeš mať aj v bielej, ružovej alebo pokojne akejkoľvek inej farbe.

Polodlhé rifľové kraťasy

Pri denime ešte chvíľku ostaňme. Kraťasy sú počas leta veľmi obľúbeným kúskom v šatníku. Nosievame ich v rôznej dĺžke a teraz sa do popredia dostávajú polodlhé rifľové šortky, ktoré siahajú približne do polovice stehien.

Nielen, že vyzerajú dobre, ale ich výhodou je aj to, že sa ti v nich nebudú trieť o seba stehná ako v sukni či kratších kraťasoch. Ak s tým mávaš problém, určite siahni po takejto možnosti.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista