Letné trendy outfity
Instagram/perlmanrepshowroom/katerynayegorova/dani__cardoso

Plavky ako súčasť outfitu

Plavky si nemusíš obliecť len vtedy, keď ideš na kúpalisko alebo keď sa chceš opaľovať. Veľmi efektne ich môžeš skombinovať so svojím zvyšným outfitom. Môžeš si byť istá, že si ťa budú ľudia všímať.

Je na tebe, či zvolíš celé plavky alebo dvojdielne. Môžeš ich skombinovať so sukňou alebo nohavicami. Niekedy si ľudia ani nevšimnú, že ide o plavky a nie o nejaký top.

Plavky, šortky a biele tenisky – klasika, ktorou nikdy nič nepokazíš. Môžeš sa takto obliecť aj na prechádzku a čo ty vieš, možno skončíte aj pri vode. Ty aspoň budeš pripravená.

Daj priestor farbám

Ako sme už spomenuli, farby k tomu obdobiu patria, takže čo by to bolo za letné trendy bez farebných outfitov. Môžeš sa obliecť len do jednej farby, ktorá bude dominantná, no nemusí to byť pravidlom.

Pokojne naber odvahu a skombinuj rovno viacero farieb a odtieňov. Budeš možno prekvapená, ako dobre bude výsledné dielo vyzerať.

Sandále „Gladiátorky“

Nezabudni ani na správnu obuv. Cez leto môžeš nosiť tenisky, šľapky, espadrilky či sandále, možností je naozaj veľa. Obľúbeným kúskom sú nepochybne aj „gladitátorky“. Tieto sandále si môžeš zvoliť s vysokým šnurovaním až po kolená, no nemusíš.

Rovnako dobre vyzerajú aj nižšie sandále, ktoré si zaviažeš pri členkoch. Výhodou je, že ťa neopáli podľa viazania tak, ako pri prvej možnosti.

Kabelky „rope bag“

A na záver sa treba do niečoho aj pobaliť. Ideálnou voľbou na toto leto sú kabelky nazývané „rope bag“. Dostupné sú v rôznych farbách, veľkostiach a prevedeniach.

Takúto tašku si môžeš zobrať na pláž, do podniku alebo pokojne len tak do mesta. Vyzerá naozaj veľmi štýlovo a veľmi pekne ju vieš skombinovať so zvyšným outfitom.

V našich predošlých článkoch nájdeš aj tipy, ako sa obliecť na festival alebo ako byť bohyňou na pláži. Určite ich neprehliadni.

Zdroj: Who What Wear

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista