dovolenkové outfity
Instagram/janahrmi/redheadillusion

Dovolenkové obdobie je v plnom prúde a takmer každá z nás trpí večnou dilemou, čo si zo svojho šatníka zabaliť. K tomuto oddychovému miestu patrí nielen relax na pláži. Obrovské čaro dokážu mať aj denné alebo nočné prechádzky popri šumiacom mori. Tieto dovolenkové outfity z teba urobia bohyňu.

My ženy chceme vyzerať na každom mieste viac ako dobre a nie je tomu inak ani v tomto prípade. Obzvlášť vtedy, ak sa na dovolenku chystáme s našou polovičkou. Ak je to po prvýkrát, chceme pôsobiť očarujúco asi každú spoločne strávenú chvíľu.

Je možné, že sa na spoločne strávený pobyt ešte len chystáš a v tom šatníku naozaj tak úpenlivo premýšľaš nad tým, čo si so sebou vziať. Aby bola dilema menšia, rady ťa dnes inšpirujeme dovolenkovými outfitmi, v ktorých zažiariš nielen na pláži, ale aj u svojho drahého. A ten bude naozaj rád, že má pri sebe práve teba.

Na čo sa v tomto prípade zamerať a ktoré dovolenkové outfity sú najlepšou voľbou?

Šaty

S veľkou určitosťou sa nájdu v šatníku každej z nás. Či už budú dlhé alebo krátke, je len tvoja voľba. Mala by si sa v nich cítiť predovšetkým pohodlne. Atraktivite sa taktiež medze nekladú, a preto pokojne stav na svoje obľúbené farby. Ak k šatám pridáš akýkoľvek doplnok v podobe klobúka, kabelky alebo plážovej tašky, tvojmu outfitu to dodá ešte väčší šmrnc.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista