Festivalová móda
Instagram/lauismyname, sophiagxhr, kayedinsleyx

Chystáš sa na nejaký hudobný festival? Viacero ich nájdeš na Slovensku, no taktiež aj za našimi hranicami. Tie dokonca bývajú v oveľa väčšom štýle. Základom je aj výber správneho outfitu. Festivalová móda nepozná žiadne pravidlá, preto sa nemusíš obávať toho, že by si urobila niečo zle.

Mnohé ženy považujú festivaly za veľkú udalosť, počas ktorej môžu ukázať to najlepšie zo svojho šatníka. Pokojne môžeš skombinovať aj kúsky, ktoré by ti na prvý pohľad ani nenapadlo zladiť.

Okrem trendov by si ale mala myslieť aj na pohodlie a na to, ako sa budeš v danom outfite cítiť. Predsa len, budeš v ňom väčšinu dňa, preto ide o veľmi podstatný detail. Napríklad takými biker shorts nič nepokazíš, ako sa môžeš presvedčiť aj v našom predošlom článku.

Čo sa týka topánok, odporúčame vsadiť tiež na pohodlie. Okrem tenisiek sú obľúbeným kúskom aj čižmy. Opätky by síce vyzerali super a štýlovo, no mohla by si sa v nich akurát tak zaboriť do zeme a celodenné státie v nich by tiež nebolo dvakrát príjemné.

Nezabudni tiež na bláznivé účesy alebo make-up, ktoré dotvoria tvoj celkový vzhľad. Na internete nájdeš množstvo inšpirácie, preto sme vybrali tie najlepšie outfity na festival, ktoré nás zaujali. Šaty, sukne, nohavice či plavky, možností je naozaj veľa a je len na tebe, ako veľmi odvážna budeš.

Pozri sa do našej galérie, kde toho nájdeš viac.

Festivalová móda je naozaj originálna

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista