Biker shorts
Instagram/petrakristiinae, jankasla, a_lumina

Vysoké teploty sú tu a obľúbenou súčasťou letných šatníkov sú nepochybne kraťasy. Tie môžeš nosiť na viacero spôsobov. Jednou z možností sú napríklad aj biker shorts, ktoré sú hitom posledných rokov. Ich výhodou je, že ich môžeš kombinovať prakticky s čímkoľvek.

Biker shorts sú dostupné vo väčšine kamenných aj online obchodoch, stačí si vybrať farbu, ktorá ti bude vyhovovať najviac. Odporúčame ti rovno kúpiť viacero farieb, aby si to mala o čosi jednoduchšie. Čiernou nepokazíš nič a tá by mala byť základom. Ďalej je už na tebe, aký farebný variant si vyberieš. Prípadne si môžeš zvoliť aj rôznu potlač alebo bláznivejšie motívy.

Ako si vybrať biker shorts?

Dôležitý je výber materiálu. Ak siahneš po bavlnených kraťasoch, v tých ti môže byť viac teplo, pretože nebudú odvádzať vlhkosť tak, ako napríklad nylon, polyester alebo spandex. Z týchto materiálov sa vyrábajú napríklad kraťasy vhodné aj na cvičenie. Bavlnené sú ale pohodlnejšie a príjemnejšie, napríklad na voľný čas alebo na doma.

Obliecť si k nim môžeš športové aj elegantné kúsky. To isté platí o topánkach. Rovnako dobre budeš vyzerať v teniskách, sandáloch alebo opätkoch.

TIP NA ZÁVER: Ak sa ti zvyknú o seba otierať stehná, biker shorts si môžeš dať napríklad pod šaty alebo sukňu. V takomto prípade odporúčame skôr telovú farbu, ktorá nebude tak výrazná a ľahšie ju skryješ.

Ak hľadáš inšpiráciu na to, ako vyzerať dobre v takýchto kraťasoch, pozri si našu fotogalériu. 

Viac z kategórieSom_fashionista