Soňa Skoncová
Instagram/sonaskoncova

Aj keď prišlo neplánovane, veľmi sa na neho teší! Slovenská moderátorka Soňa Skoncová, sa len nedávno pochválila fanúšikom s krásnou správou. Už onedlho sa z nej stane dvojnásobná mamička. K synčekovi, ktorý len v marci oslávil svoj prvý rok, pribudne braček alebo sestrička. Šťastná Soňa prezradila viac v rozhovore pre Top Star.

35-ročná moderátorka a podnikateľka priznala, že druhé bábätko ešte teraz v pláne nebolo. Na svojom Instagrame sa nikdy netajila tým, že materstvo nie je jednoduché a synček Robko, jej dal mnohokrát zabrať. Najmä, keď dlhé mesiace takmer vôbec nespala.

Niet krajších príbehov než tých, ktoré píše sám život. Pod mojím srdcom rastie zázrak a Robko bude veľký brat,“ napísala pod fotografiu, na ktorej oznámila, že si život s novorodeniatkom zopakujú aj druhýkrát.

Soňa Skoncová si s bruškom užila Pohodu

Soňa Skoncová
zdroj: Instagram/sonaskoncova

Po jej boku stojí milujúci partner Robo, s ktorým sú spolu už viac ako 19 rokov. Dvojica sa dokonca aj zasnúbila, no svadba sa ešte nekonala. Posúvala sa kvôli pandémii, ale aj synovi. Zdá sa, že si na svoj obrad budú musieť ešte počkať, ak ho túžia zažiť už vo štvorici.

„No prvé pocity bol taký šok, že som to naozaj nečakala a som teraz v štvrtom mesiaci už,“ opísala momenty, kedy zistila, že je opäť tehotná. Priznala, že to musela z pochopiteľných dôvodov najprv tajiť, no teraz už bruško rada aj ukáže. Rodičom je známe už aj pohlavie druhého potomka. „Robko bude veľký brat, ale pohlavie ešte neprezradím aj keď ho už vieme,“ dodala.

Soňa Skoncová
zdroj: Instagram/sonaskoncova

Zdroj: joj.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News