instagram.com/sonaskoncova

Ľudia na internete častokrát prekračujú hranice, ktoré sú prípustné. Každý si vyjadruje svoj názor, komentuje a hodnotí aj napriek tomu, že si vlastne len rieši svoje problémy, ventiluje svoj hnev a možno sa iba zabáva. Mnohým to však ubližuje. Známa moderátorka sa voči osobnej otázke, ale ukázala ako žena, ktorá má zdravé sebavedomie. 

Soňa Skoncová je prototyp krásnej, múdrej a inteligentnej ženy, ktorá svoj život žije naplno, ale napriek tomu premyslene. So svojim partnerom teraz už snúbencom sú spolu ešte z čias puberty a dnes majú svoju vlastnú rodinu. Soňa totiž len pred štyrmi týždňami porodila malého Robka, ktorý im obom robí veľkú radosť. Menšiu radosť má moderátorka zo svojich “fanúšikov”, ktorí si nekladú servítku pred ústa.

Naposledy totiž dostala otázku a teda aj hodnotenie jej postavy: “Ako vnímaš svoje telo po pôrode? Zdá sa mi, že si dosť pribrala.”

Jej vyjadrenie je však viac ako len obhájenie seba samej: “Áno som pribratá, svoje telo vnímam tak, že som bola 9 mesiacov tehotná a priviedla som a svet zázrak. Tieto otázky, koľko som pribrala a koľko mám kíl ešte navyše odmietam riešiť. “

Soňa ukázala, že si užíva materstvo, svojho synčeka, nový dom a nerieši kto ako vyzerá. Miluje svoje telo,  pretože prinieslo na svet nový život a teraz si hlavne chce dopriať oddych a venovať sa malému Robkovi. A tak by to malo byť. “Prežívam najkrajšie obdobie v živote a cítim sa najkrajšia, aká som kedy bola.” 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News