@bibibaltovic

Dnes sme pre teba pripravili rozhovor s krásnou Bibi Baltovič, ktorá svoju modelingovú kariéru odštartovala rovno v mekke módy – Miláne. Dozvieš sa nielen to, čo robí, keď nestojí na predvádzacom móle, ale o zvučných menách, pre ktoré predvádzala, super tipy na krásnu pleť a v neposlednom rade jej trošku netradičný, ale zato veľmi úprimný názor na lásku.

 

Bibi ty si krásna, mladá žena – modelka. Prezraď nám, ako si sa dostala k modelingu?

K modelingu som sa dostala vďaka fotografke a mojej dobrej priateľke Lívii Kaminskej, ktorá ma ako 17-ročnú vzala do Milána, kde som ako modelka začínala a aj pôsobila dlhé roky.

View this post on Instagram

🥀

A post shared by Bibiána Baltovičová 🌌 (@bibibaltovic) on

Máš nejakú špecifickú firmu, s ktorou spolupracovať by bolo tvojím snom?

Asi ako každá modelka som najviac zo všetkého raz túžila predvádzať pre Victoria´s Secret.

Prezraď nám, pre ktoré mená si zatiaľ predvádzala?

Najvýznamnejšie mená boli asi tie z prehliadok na Milánskom Fashion Weeku ako Aigner, Roccobarocco, Byblos, či Alberta Ferretti.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: archív Bibi Baltovič

Ako vnímaš lásku ty?  Z tvojich fotiek na Instagrame je vidieť, že máš frajera. Ako dlho ste spolu? Plánujete spoločnú budúcnosť?

V otázke lásky som stará škola. Doma mám krásny príklad toho, v čo môžem veriť a teším sa na šedivé vlasy a náš humor, aj keď bez chrupu, po boku človeka, s ktorým už teraz ukladám tehlu po tehle.

Ako modelka musíš dbať o svoj vzhľad. Prezradíš nám čo máš najradšej, čo sa týka starostlivosti o pleť?

Ako modelka musím dbať hlavne na čistú pleť. Prešla som si bezproblémovou, ale aj veľmi zlou pleťou, s čím sa v modelingu aj mimo neho stretlo určite  mnoho dievčat. Veľmi dobre poznám aj pocit bezmocnosti v boji s akné. Každá z nás postupom času zistí, čo jej pleti, telu a žalúdku vyhovuje. Základom je pokoj, vnútorná rovnováha, zdravé stravovanie, kvalitná kozmetika a samozrejme kozmetička. Čo sa týka kozmetiky, ja som zatiaľ najspokojnejšia so značkou Kiehl´s.

Zdravý životný štýl fičí u väčšiny modeliek, je to tak aj u teba?

Počúvam svoje telo. Zdravý životný štýl je pre mňa samozrejmosť. Nežijem zdravo preto, že to fičí, ale preto, že sa takto cítim dobre.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: archív Bibi Baltovič

Určite mávaš aj ty zlé dni. Prezradíš nám nejaký tvoj tajný trik na zlý deň?

So zlým dňom sa treba jednoducho popasovať. Aj zlé veci sa dejú pre nejaký dôvod.

Čo je podľa teba krása? Ako vnímaš ty ideál krásy?

Krása má mnoho podôb a neexistuje ideál, ktorý by ju dokázal najlepšie vystihnúť či opísať.

Ako modelka si určite už čo to precestovala. Je nejaká destinácia, ktorá ťa uchvátila natoľko, že sa tam chceš určite raz vrátiť? Ak áno, aká je to krajina?

Zo všetkých miest, kde som bola, je pre mňa naše Slovensko jednoznačne najkrajšie, ale veľmi rada by som sa raz vrátila na Maurícius, kde som mala možnosť fotiť. Je to skutočný raj na zemi.

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Bibiána Baltovičová 🌌 (@bibibaltovic) on

Na tvojom Instagrame ťa sleduje pomerne dosť ľudí. Vieš si predstaviť, že by ťa Instagram živil?

Ktovie, možno sa mi raz naskytne aj takáto príležitosť.  Zatiaľ mám skúsenosti len s propagáciou rôznych produktov prostredníctvom Instagramu, ale aj to je pre mňa vždy zaujímavé a niečo nové.

Venuješ sa naplno modelingu alebo máš ešte nejaký druhý job, o ktorom tvoji sledovatelia nevedia?

Modeling je už po tých rokoch mojou súčasťou a som rada, že sa mu popri mojej práci v oblasti dopravy môžem stále venovať v rámci voľného času.

Ako si ty predstavuješ relax?

Pod slovom relax si predstavujem turistiku s priateľom a našim psíkom. Relax pre mňa predstavuje aktivitu, pri ktorej si zároveň vyčistím hlavu.

Čo by si robila, keby si nebola úspešná modelka?

Modelkou som túžila byt už od malička, takže by som sa asi pohybovala v tejto oblasti – možno by som stála na opačnej strane objektívu

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieRozhovory