Kým niekto stretne svoju životnú lásku už na strednej škole, niekto má proste smolu. Ocitá sa v jednom vzťahu za druhým, a aj tak to nikdy nevyjde. Teda, aspoň to vyzerá tak, že si na tú svoju osudovú polovičku musí počkať oveľa dlhšie. Tieto znamenia patria práve k takým ľuďom. 

Ryby

Človek narodený v tomto znamení je veľmi citlivý a verí v romantiku ako z filmu. Dokáže sa rýchlo zamilovať a práve preto sa aj často v láske sklame. Túži po vážnom vzťahu, no prehliada fakt, že sa k nemu daný človek nehodí, pretože má na očiach tzv. ružové okuliare.

Našťastie si ich dá rýchlo dole a nefunkčný vzťah ukončí. Avšak kvôli tomu skáče z jedného vzťahu do druhého. Jeho citlivé srdce je tak neustále zraňované a on má povesť niekoho, kto má v láske proste smolu.

Rak

Rak je podobne ako Ryby, veľmi citlivý človek. Navyše je aj veľmi nesmelý, takže vo vzťahoch len málokedy spraví prvý krok. Preto si nechá ujsť aj šancu, ktorá by mu mohla vyjsť. Ak sa v láske sklame, je natoľko nešťastný, že sa bojí začať opäť niečo nové. Uzatvorí sa do seba a radšej bude sám.

To je dôvod, prečo ho ako samotára aj ľudia poznajú. Svojej láske by dal všetko na svete, no kým si bude istý, že ju našiel, radšej bude opatrný.

Kozorožec

Človek narodený v znamení Kozorožca je známy tým, že si lásku nehľadá. Verí, že v správnom čase a na správnom mieste narazí na svoju polovičku. Ak spozná niekoho, s kým to na dlhšie nevidí, zbytočne to nepreťahuje. V jeho okolí je preto vnímaný ako ten, ktorý zatiaľ na lásku ešte nenatrafil.

Síce navonok lásku neprejavuje, no ak nájde toho, komu svoje srdce odovzdá, dá mu ho celé. Dovtedy sa ale nechce zbytočne trápiť vo vzťahoch, v ktorých zmysel nevidí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.