Sto ľudí, sto chutí, to je pravda, ale väčšina mužov sa aj tak zhodla, že toto je presne to, čo obľubujú a vie to v nich zbudiť veľmi príjemné pocity. Niektorí sa sústredia len na vzhľad, iní chcú ženu, ktorá je krásna a inteligentná zároveň, ďalší si hľadajú partnerku, ktorá im zabezpečí „full-servis“, ale toto je úplne top. Dnes ti teda predstavujeme typy žien, z ktorých muži šalejú.

Zahraničný portál verywellmind.com prišiel so zaujímavou odpoveďou. Našla si sa v tom aj ty?

Dievčatko

Existuje skupina mužov, ktorí preferujú partnerky, ktoré sú krehké, jemné, o proste také, o ktoré majú potrebu sa starať. Svoju rolu vo vzťahu s nimi vnímajú ako tú dominantnejšiu a zároveň ochranársku a starostlivú. Vyhovuje im, že oni sú tí, ktorí majú na starosti väčšinu povinností, napríklad okolo spoločnej domácnosti.

Tajomná dáma

O tom, že mužov fascinuje tajomnosť nie je novinka. Vzrušuje ich žena, ktorá je obklopená rúškom tajomna a záhadnosti. Užívajú si to, že sa pri nej nikdy nenudia, že si vôbec nie sú istí svojou pozíciou, a že sa musia snažiť a bojovať o jej pozornosť a dôveru. Tak, ako máme aj my ženy svoje chúťky, tak aj muži.

Super žena

No, niektorí muži chcú alfa samicu, ktorá všetko vie, všade bola a on sa vlastne o nič nestará. Možno sa čuduješ, no aj na tento typ žien letia muži ako osy na sladké. Avšak, takéto alfa ženy majú čo robiť, kým medzi tým množstvom submisívnych obdivovateľov nájdu niekoho, kto by sa k nim hodil.

Inteligentná žena

Sčítaná a majúca všeobecný prehľad. S takou ženou sa dá diskutovať o čomkoľvek.
Rozmýšľajúca vlastnou hlavou, vie si utvoriť svoj názor a presadiť si to svoje. Muži sa za ňou radi obzerajú, najmä vtedy, keď hľadajú rovnocennú partnerku. Nie je na škodu pracovať na sebe vo všeobecnosti.

Teraz ale neber, že musíš byť len takáto. Každá z nás je výnimočná a nenahraditeľná!

Zdroj: verywellmind.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.