unsplash.com

Si viac ako len dievča, ktorej on neodpísal. Polož ten telefón a nesnaž sa stále naň pozerať. Áno, chceš, aby ti napísal, ale ak nechce, tak to neurobí. Sociálne siete nám robia niekedy príliš veľké problémy a my sa nimi nechávame príliš manipulovať.

Pozeráš, že lajkol niekoho fotku, dal komentár, či pridal status. Je online, no tebe ešte neodpísal. Ak ti doteraz neodpísal, asi skrátka nechce byť súčasťou tvojho online sveta a ty to musíš pochopiť, aj keď sa ti to možno nepáči.

Dnes už je úplne v poriadku, ak žena urobí prvý krok a prvá napíše. Je v poriadku, ak si ty tá, ktorá sa opýta či by ste spolu nešli niekam von, a je v poriadku, ak si to sama aj zorganizuješ. No v poriadku už nie je to, ak on nechce a neodpisuje. Musíš to rešpektovať. Lásku si nemožno vynútiť a ver mi, že keď ti neodpisuje, nestojí za viac.

Možno momentálne dúfaš, že ti odpíše, no buď je zaneprázdnený a naozaj nemôže, alebo skrátka nechce odpísať. Vo vzťahu sa musia snažiť obaja, inak to nemá význam. Ak však cítiš, že ho nezaujímaš, ver mi, že tvoja intuícia je to najsprávnejšie.

Ak ti dáva len prázdne sľuby a veľmi rýchle stručné odpovede, znamená to, že je čas pochopiť, že to nie je človek, ktorý chce s tebou tráviť čas. Neplytvaj svojim časom a príjmi to. Máš na to, aby si ponúkla svetu niečo viac, a niečo, čo stojí za to. Neovplyvníš to či sa niekomu budeš páčiť, alebo že ťa bude niekto ignorovať. Musíš to len prijať.

Konverzácie cez internet vedia byť často veľmi zaujímavé, dozvieš sa o konkrétnom človeku niečo viac a váš vzťah to posunie. No ak on vyslovene nechce, s tým ty nič neurobíš.

Polož ten mobil. Ži reálny život. Partnera nestretneš len cez internet. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating