Unsplash/jens_lindner

Zlí chlapci, ktorí sa nedržia žiadnych pravidiel, porušujú zákony, sú neverní, drzí či sarkastickí a často ponižujú a klamú, no napriek všetkým týmto zlým vlastnostiam sme z nich hotové. Skáčeme s nimi do neznáma, aj keď vieme, že to vo väčšine prípadov vôbec neskončí dobre. 

Priťahujú nás silnou tajomnosťou a baví nás hlavne adrenalín a dobrodružstvo, ktoré nám ponúkajú. Ak sa však chceš vyhnúť iba chvíľkovej zábave a slzám po tom, ako ťa nechá, obchádzaj tieto 3 znamenia. Práve títo muži sú predurčení k tomu, aby ti zlomili srdce.

Váhy

Aj napriek tomu, že muži narodení v tomto znamení sú pomerne tichí a javia sa, ako by nemali vlastný názor, platí tu porekadlo: Tichá voda brehy myje. Práve tieto znamenia milujú slobodu a nechcú sa vzdať svojej voľnosti. Nemajú problém klamať do očí, ak ide o ich blahobyt. Blízku osobu potrebujú len na oporu v ťažkých chvíľach a na pocit samoty a nudy. Strašne neradi sa nudia a práve vtedy vyhľadávajú spoločnosť.

Lev

Sebavedomie, egoizmus a hlavne ich láska v seba imponuje mnohým ženám. Preto Lev často využíva svoje silné stránky a nerád ukazuje svoje slabé miesta. Pri výbere priateľky sú veľmi nároční a preto je časté, že práve Lev ostáva sám. Rád sa len tak zabáva, robí si srandu zo svojho okolia a miluje pocit, keď je žiadaný, preto sa o seba prehnane stará.

Baran

Tvrdá hlava, ktorá prebíja múry, keď ide o jeho česť, hrdosť alebo názor. Myslí si o sebe, že má zakaždým pravdu a veľmi ťažko priznáva prehru. Je s nimi veľmi ťažká komunikácia a práve to ich robí neodolateľnými. Ženy sa snažia ich meniť, pretvárať na svoj obraz, ale práve toto znamenie bude navždy tak trochu dieťaťom. Baran miluje konflikty a práve nimi odháňa ľudí zo svojho života, ktorí ho už nebavia.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy