Instagram/amebeverly

Skúsenosti v posteli sú veľmi diskutovanou témou. Na jednej strane by ženy chceli, aby mali muži veľa skúseností, no na druhej strane túžia po tom, aby nemali veľa partneriek v posteli.

No iba trénovaním a vymieňaním partneriek ich chlap nadobudne. Polož mu tieto otázky, ak chceš zistiť, ako na tom je.

Kde všade si sa miloval?

Samozrejme, rôzne druhy môže zažiť aj s jednou ženou, no väčšinou je to tak, že chlapi majú radi dobrodružstvo a s*x na extravagantných miestach. No a najlepšie je, keď pri tom môžu mať vždy inú ženu, aby mali vždy iný zážitok.

Bolo niečo, čo ti pri danej aktivite nevyhovovalo?

Pokiaľ má muž veľa skúseností, už vie dokonale povedať, čo mu vadí a čo mu robí dobre. Ak ti na túto otázku odpovie kvetnato a budeš vidieť, že je toho naozaj veľa, je istý. Už je v milovaní majster.

Stretol si sa s niečím, čo ťa pri milovaní zaskočilo?

Ak má muž veľa skúseností, nemalo by ho zaskočiť nič. Na odpovedi budeš teda pekne vidieť, kde sa asi nachádza. Či je v tom naozaj dobrý alebo zatiaľ ešte tápa a nemá moc znalostí.

Máš rád pomalé milovanie alebo rýchle?

Podľa tejto odpovedi síce na to priamo neprídeš, no môže ťa to doviesť k úvahám o tom, koľko mal partneriek v posteli. Čím rýchlejší s*x, tým viac partneriek. Pokiaľ má rád pomalšie tempo, býva zvykom, že je vernejší a partnerky nestrieda.

Chcel by si niečo vyskúšať, no nemáš odvahu?

Skúšať by chcel každý, no nie každý má odvahu. Ak na partnerovi vidíš, že nemá odvahu, určite nemá ani skúsenosti. Kto sa bojí, nemôže mať všetko. Pokiaľ ti však odpovie, že niečo také bolo, no vždy čo chcel, to vyskúšal, ide si pevne za svojím a je v se*e borec.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating