Klamať sa nemá. Keď chceš mať okolo seba dobrých ľudí, musíš byť úprimná. Klamárov nikto nemá rád, no napriek tomu sa medzi nami takí ľudia nájdu. V dnešnom článku si môžeš prečítať o znameniach, ktoré sú v klamaní najhoršie a ľahko ich odhalíš.

Rak

Toto znamenie je veľmi úprimné a nerado klame. Človek, ktorý sa narodil ako Rak, berie všetko príliš osobne a ľahko ho zraníš. Je častokrát až veľmi úprimný, preto mu niekedy blízki hovoria, až trochu klame, pretože úprimnosťou ľudí prekvapuje.

On klamať nevie a hneď ho odhalíš. Prezradia ho dlhé pauzy medzi slovami, vyhýbavý pohľad a smutná nálada.

View this post on Instagram

By recording your dreams and goals on paper, you set in motion the process of becoming the person you most want to be. Put your future in good hands — your own.🖤 • Normally I would have flown to Amsterdam for this weekend with a friend for a girls city trip. Unfortunately we had to cancel it because of the COVID-19 situation. I was so happy to take pictures of the beautiful flower fields and to see my friend again! Now I have to wait until next year. Fortunately we have some nice field here in Switzerland. Although not as big as in the Netherlands but it has fullifield it‘s purpose. • What about you? Did you have to cancel something because of the current COVID-19 situation? • #switzerland #spring #flowerfields #springvibes #sunsetlover #flowers

A post shared by Ramona 🐚✨ Travel + Lifestyle (@amorea__) on

Lev

Znamenie Lev je príliš hrdé na to, aby začalo klamať. Medzi ľuďmi má dobrú povesť, preto si ju nechce pokaziť. Napriek tomu sa niekedy stane, že je lož potrebná. Ide hlavne o situácie, keď chce Lev niekoho prekvapiť alebo niekomu spraviť radosť.

Pri klamstve ho odhalíš hneď – rozpráva príliš rýchlo, vymýšľa si scenáre udalostí, ktoré nedávajú zmysel a rozhadzuje rukami.

Kozorožec

Toto znamenie berie život príliš vážne. Pôsobí veľmi vyspelo, aj keď sa možno nachádza v rozpätí 20-30 rokov. Vie myslieť strategicky, preto by si niekto pomyslel, že má svoje klamstvá dopredu naplánované. Kozorožec však klame veľmi zriedka a veľmi zle.

Aj keď sa mu klamstvo podarí, nevydrží a po chvíli sa prizná. Nevedel by ďalej fungovať s pocitom, že niekomu klamal.

Ryby

Napriek tomu, že toto znamenie je príliš citlivé, má v sebe vnútornú silu. Človek v znamení Ryby do života prináša lásku bez hraníc, hlboké rozhovory a iný pohľad na svet. Má rád, ak sú k nemu ľudia úprimní, pretože potom je úprimný aj on.

Ak však odhalí, že mu niekto klamal vie to danému človeku vrátiť. Odhalí ho nenávisť v hlase, neprirodzený postoj a sila hlasu, ktorým rozpráva. Očný kontakt neudržuje, pretože sa bojí, že by sa ešte viac prezradil.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.