Photo by Mihai Stefan Photography from pexels.com

Slzy žien majú svoju moc. Žena je jemná ako tá najjemnejšia látka, aká existuje.

Máme dar, ktorý muži nemajú, teda, len zriedka. Naše slzy sú cenné, aj keď sú slané. Žena neplače len z jedného dôvodu. Ona ich môže mať milión a nemusí ho vedieť ani vysvetliť. Prečo plačeš? Pretože to moje slzy teraz chcú, teraz to tak cítim.

Plačeme, keď sme smutné, čo je lepšie ako sa niekde opíjať alebo začať špekulovať nad niečím zlým, čo škodí nášmu zdraviu. Jednoducho používame viac rozum a city, a preto si radšej poplačeme v pokoji, kde nás nikto nevidí. Tvoj priateľ ťa nemusí ani vidieť plakať, ale po pár hodinách, keď vidí tvoje oči, vie koľká bije. Odpoveď na to či sme plakali je zatĺkanie. Väčšinou to hodíme na bolesť očí alebo akúkoľvek inú výhovorku. Lepšie je totiž chlapovi povedať niečo, než mu vysvetľovať, čo v danom momente od neho chceme. Plačeme, keď vidíme šťastné dieťa, plačeme, keď pozeráme romantický film, plačeme, keď priberieme, plačeme, keď krájame cibuľu, plačeme po rozchode, plačeme, aj keď sme veľmi šťastné. Každá slza za niečo stojí.

View this post on Instagram

Замри! @olyashem 🌂

A post shared by Author: @burimova (@burimovanextdoor) on

Pozeráme romantický film, alebo akýkoľvek film, kde nastane krásna situácia medzi chlapom a ženou, teba to dojme, a preto vyroníš pár sĺz, zatiaľ čo chlapi vôbec netušia, čo nás tak mohlo rozplakať, keď nejde o život. Presne aj tieto situácie nás robia jedinečnými.

Naše slzy sú cenné. My sme cenné, pretože dokážeme precítiť, sme empatické. Každá sme iná, ale naše slzy majú neskutočnú moc. Hovorí sa, keď sa žena vyplače, po chvíli jej je lepšie a to hlavne po psychickej stránke. Vieme plakať aj smiať sa zároveň.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife