Ak niekto tvrdí, že všetci muži sú rovnakí, nevie čo rozpráva. Muži sú rôzni a existuje nespočetne veľa typov, podľa ktorých im vieš priradiť charakteristické črty.

V našich dvoch predchádzajúcich článkoch sme sa pozreli na mužov, ktorí vedia ženám zlomiť srdce a na mužov, ktorí to nikdy so ženami nebudú myslieť vážne. Sú to všetko vlastnosti, ktoré ženy skôr odstrašujú, než priťahujú.

Preto sa dnes pozrieme na typy mužov, ktorí sú verní a nikdy ženu nepodvedú.

Muž, ktorý bol vychovaný dobrou matkou

Tento muž má v matke vzor, ktorý rešpektuje a vzhliada ku nej. Pokiaľ je muž vychovaný dobrou matkou, prevezme si od nej základy slušného správania a vie, že podvádzanie vo vzťahu nie je v poriadku. Matka tohto muža môže byť hrdá na to, akú dobrú prácu odviedla.

Muž, ktorý má správne zásady

Správny muž totiž vie, že vernosť je výsada všetkých dobrých chlapov. Správne nastavené priority a hodnoty sú v živote potrebné na to, aby viedol človek šťastný a spokojný život. Pokiaľ je mužova priorita striedanie žien a párty život, nech sa potom nečuduje, keď v budúcnosti zostane sám.

Muž, ktorý mal nevernú partnerku

Kto si zažije neveru na vlastnej koži, nechce takú bolesť spôsobiť ďalšej osobe. Muž, ktorého podviedla frajerka, je vždy vo vzťahu verný. Nedokáže si ani predstaviť, že by nejaká žena znášala to, čo si musel vytrpieť on. Tento muž vie súcitiť, pochopiť o čom je pravý vzťah a vernosť dodržiavať po celý čas.

Muž, ktorý je vyspelý

Typ tohto muža si už zažil svoje. Prešiel si rôznymi vzťahmi, ktoré ho menili, formovali a dnes sa díva na svet triezvym pohľadom. Tento muž vo vzťahu nešpekuluje, neužíva si hry na mačku a myš, neťahá ženu za nos a je úprimný. Chce sa usadiť a túži po rodine, preto zostáva verný iba jednej žene.

Muž, ktorý vie, že jedna žena stačí

Tento muž je iný, ako ostatní chlapi. On už od začiatku vie, že stačí jedna žena. Nikdy nemal potrebu partnerku vo vzťahu podvádzať, pretože mal všetko, čo potreboval. Správanie tohto muža sa môže javiť ako divné a čudné, vzhľadom na 21. storočie, no to len preto, pretože sú všetky ženy zvyknuté na to, že muži podvádzajú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.